Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölő férfiak szeretnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölő férfiak szeretnének nőt maguk mellé és csak elkeseredettségből ócsárolják őket, vagy komolyan gondolják és nem kell nekik senki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Elkeseredés. Végső kiábrándulás. Szánalmasak! Mind...

Ismersz ilyet?

2014. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Én magamról tudok nyilatkozni. Lány vagyok, 26 éves. A barátom brutálisan átvert, kidobott majdnem egy éve, zaklatott utána hónapokig, nagyon durva volt.


Én férfigyűlölő lettem. Azóta nem szexeltem, nem randiztam, férfira sem néztem. Nem tudok soha többé férfira ránézni, és soha többé nem lesz barátom. Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de én érzem, hogy ebből nem tudok felállni soha.


Szóval nekem nem kell senki, nem csak teszem magam:) Bár én nem ócsárolom a férfiakat, csak egyszerűen nem a világom részei többé:)


26 L

2014. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez elég kétes dolog. Mert bár jó volna valakihez odabújni, szeretgetni. De viszont nem akarok állandó hisztit hallgatni, kihasználva lenni.
2014. jún. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 27 éves férfi vagyok, mai napig szűz, minden nő megalázott és visszautasított.


Nincs az a nő, aki az elvesztegetett évekért,a féjdalmakért, az érzelmek hiányáért, az elmaradt tapasztalatokért kárpótolni tudna.

2014. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 Azóta van már új barátod?

Az elkeseredettség legvége. Amikor már egy nőre sem áll fel nekik, és nincsenek szexuális vágyaik sem. Ekkor már komolyan gondolják.

2015. jún. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csakis az MGTOW!
2015. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19:34, véletlenül se azok a csajok a szánalmasak ugye, akik ide juttatták. Nem, egyszemélyben ő tehet mindenről!
2016. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!