Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha valaki randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vituska kérdése:

Mit tennétek ha valaki randira hívna viszont már lenne kapcsolatotok de a harmadik személybe évek óta belé lennétek esve elmennétek vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha másba lennék szerelmes nem lennék a pasimmal.
2014. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ha évek óta belé vagyok esve nem lenne kapcsolatom!
2014. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatom harmonikus és minden stimmel, akkor eszembe nem jutna mással randizni. Olyan meg nincs, hogy évek óta bele vagyok esve valakibe, de mással vagyok...

De próbálom azért értelmezni, már csak azért is, mert hasonló helyzetben vagyok valamilyen szinten. Szóval: ha én randizom valakivel, akkor az azért fordulhat elő, mert a kapcsolatomban valami hiányzik, esetleg próbálom lezárni, csak még nem érzek hozzá erőt.

Ha ilyen helyzetben valaki randira hív, akkor sem biztos, hogy abból bármi lesz... lehetséges, hogy épp csak a "bizsergés" az, ami hiányzik, és ezt máshol keresem, de az is benne van ilyenkor a pakliban, hogy a kapcsolatomban szeretném kamatoztatni az élményt... tehát flörtölésig megyek el, hogy attól kivirágozzak, és a partnerem is észrevegyen.

Ha már más szándékom is van, akkor megette a fene azt a kapcsolatot...

2014. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt nem mondanám Igazán szerelemnek csak szoros barátságnak
2014. jún. 14. 15:54
 5/12 anonim ***** válasza:
El mennék simàn!!ha minden jó lenne a baràtoddal,nem jutna eszedbe a màsik! Hajrà:)))
2014. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha én úgy vagyok valakivel, hogy egy másik személy iránt táplálok érzéseket, akkor azt eleve nem tekintem "komoly kapcsolatnak", max. laza szexkapcsolatnak, aminek bármikor vége lehet. (De ezt akkor tisztázom is előre.) Ha egy ilyen helyzetben "álmaim pasija" hívna randira, akkor gondolkodás nélkül mennék.
2014. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal és menj el a randira.
2014. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nincs rá okom,hogy szakítsak
2014. jún. 14. 16:06
 9/12 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező te össze-vissza beszélsz. Szedd össze magad kicsit, gondold végig, mit akarsz kezdeni az életeddel, és úgy dönts.
2014. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez nem rossz ötlet
2014. jún. 14. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!