Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Titeket ez zavarna? (Lent. )

Figyelt kérdés
A combomat nem szoktam szőrteleníteni, mert halványak rajta a szőrszálak, viszont ha a nap rásüt, akkor eléggé látszik. Titeket ez zavarna? Szőrtelenítenem kellene ott is?

2014. jún. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

nemzavaró.

az viszont igen mikor a szöszi bajszot világítja meg a nap :D

2014. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én leszarom.
2014. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha észreveszem. 27F
2014. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grielean ***** válasza:

Dehogy, szerintem egyáltalán nem zavaró ;)

24/f

2014. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képet lehetne kérni? Ha halványak a szőrszálak, akkor nem vészes, de azért képeken keresztül könnyebb lenne véleményt alkotni.
2014. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Képet lehetne kérni? Ha halványak a szőrszálak, akkor nem vészes, de azért képeken keresztül könnyebb lenne véleményt alkotni."

Mutass már neki, mert még csak képen látott nőt! Pff...


Egyébként normális embereket ilyen pihék nem zavarnak.

2014. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egyébként is fölösleges lenne a kép, mert nem adná vissza azt, hogy hogyan néz ki. (Valószínűleg úgy nem is látszódna.)
2014. jún. 14. 17:22
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Dehogy gáz. Ha téged magadtól nem zavar, ne stresszelj rajta.
2014. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!