Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó ötlet? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó ötlet? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem egy hasonló kérdést, de azóta változott pár dolog.

Az a helyzet, hogy én nagyon béna, vagyok, nem merek kezdeményezni, de van egy fiú, aki nagyon tetszik, csak az a baj, hogy nagyon nagyon keveset beszélünk/beszéltünk, és azt is a nagy semmiről. Vagy még arról se. De most egyik osztálytársunk, az ő egyik legjobb haverja bekavart. Elvileg elmondta neki, hogy tetszik nekem (bár azt nem tudom, hogy ő honnan tudja), de aztán meg tagadta... mégis a fél osztály tudja, de azt nem tudom, hogy ő igen, vagy sem. Elkezdtem írni egy levél szerűséget, amit először csak magamnak, hogy ha írnék neki, mi lenne benne. Még nincs kész, de eddig 3 oldalnál tartok. De eszembe jutott, hogy mi lenne, hogy ha kész lesz, begépelném és elküldeném neki face-en. Vagy életem legrosszabb döntése lenne, vagy a legjobb. (legalábbis az eddigi életemben)

Szerintetek elküldjem? Ti mit reagálnátok rá?


Ha ez számít valamit, augusztusban megy pótvizsgára, amin nagyon remélem, hogy átmegy, de ha nem akkor nem egy osztályba fogunk járni jövőre...

16/L



2014. jún. 14. 14:33
1 2
 1/15 811 ***** válasza:
hát az attól függ mi van a levélben...
2014. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

bazzeg, rossz lehet 16évesnek lenni, most komolyan. az a sok kétely, és még nem tudatos cselekvések tapasztalathiány miatt.

én aggódnék h utána majd mutogatja a levelet mindenkinek. inkább beszélj vele,ne a suliban. persze nehezebb, de kisebb a kockázat.

2014. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

az ötlet nem rossz, de a 3 oldal az nagyon sok(k)

inkább röviden hívd el valahová

kérdezz rá ,hogy áll a pótvizsgával??

2014. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: Hát, úgy kb minden. A legelső naptól, amikor megláttam egészen az év végéig.

#2: Már nincs suli.

#3: Elhívni? Jézusom, én ahhoz nagyon béna vagyok. Nem merem.


De köszi a válaszokat, ég jöhetnek.

2014. jún. 14. 14:43
 5/15 anonim ***** válasza:
potvizsga... ot se az eszeert szeretned akkor
2014. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hülye ő, csak lusta. Egyébként meg angolból meg tök jó.
2014. jún. 14. 15:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem megijeszted azzal a 3oldal szöveggel. Én nagyon utáltam mikor kaptam pár ilyen fogalmazást, mondta volna a szemebe, de hát akkor még én semmit se akartam egy csajtol se...

Na és ha a millió karakteres üzenetedre csak annyit ír vissza:

-ok

na akkor megint neki ülsz egy évig írni választ?

2014. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha esetleg lerövidítem? :/
2014. jún. 14. 15:57
 9/15 anonim ***** válasza:
a lustat azok mondjak akik fogni akarjak valamire hogy butak
2014. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is ismered, tényleg nem hülye! Néhány tantárgyból tudott javítani, azért, mert tanult. Csak erre év közben lusta volt. De ha beszélnénk, akkor biztosan nem Balassi életrajzáról beszélgetnénk, sokkal fontosabb, hogy úgy alapból ne legyen hülye. És nem az.
2014. jún. 14. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!