Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rámenős még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rámenős még mindig? Fiúk, magyarázzátok már el, miért flörtöl ha szóltam, hogy én csak barátkozok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok szingli 2 év után és egy ideig nekem elegem lett a kapcsolatokból. Most csak ismerkedni, barátokat szerezni és szórakozni akarok,mert ezeket mind kihagytam egy rossz kapcsolat miatt.

Elég sok udvarlóm akadt,de már az elején szóltam nekik,mikor szóba jött a téma,hogy én egy ideig nem akarok senkit és csak barátkozom velük.

(Barátnőim az ilyeneket lenézik és elküldik messzire,én nem szoktam bunkó lenni,ezért válaszolok és beszélek velük,de nem küldök jeleket stb.)

Egyikük mikor kérdezte,hogy mi a helyzet nálam,világosan közöltem,hogy nem akarok senkit mert elegem lett a kapcsolatokból.Rá pár hétre újra kérdezte,hogy engem nem zavar a korkülönbség?(6 év) kérdeztem,hogy miben kellene zavarjon,erre azt felelte,hogy tudom én jól.

Erre válaszoltam,hogy: mondtam már,hogy kapcsolatot nem szeretnék,de így barátként nem zavar.

Azt mondta érti,de még most is bókol, írogat. Ez még oké,de mikor elkezd flörtölni néha nem tudom hogy húzzam ki magam belőle.Szeretek hülyéskedni meg lazán venni a dolgokat(rájöttem,hogy eddig ezt elrontottam,mert minden túl komolynak vettem)de olyanokat ír,hogy nem megyek-e megnézni a meccsét, nincs-e kedvem vele fürdeni, vagy hogy este a környékünkön jár,de 'fél a sötétben, nem alhat-e itt'

Ezekre mit tudjak válaszolni?Nem értem miért csinálja,ha kétszer el volt mondva tisztán,hogy csak barátkozom.

Elküldeni a francba pedig nem akarom, annyit szeretnék,hogy szimplán barátok legyünk.

Fiúktól várok tanácsot és magyarázatot elsősorban. Hogy kezeljem ezeket a dolgokat? 17L


2014. jún. 14. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ő nyilván nem csak barátkozni akar, meg megsúgok valamit a fiúk 99%-a aki ismerkedik lányokkal NEM baráti szándékkal teszi

szóval vagy lekoptatod, vagy adsz neki egy esélyt. ezt a 2 lehetőséget látom

nem is értem miért akarnak a lányok állandóan fiukkal barátkozni?

2014. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem állandóan,de velük is jóba szeretnék lenni.

Miért nem lehet szimplán haveri a viszony?Vagy ha megmondtam,hogy kapcsolat nem,de baráti viszony igen, és ő nem akar barátságot akkor ne írjon.

Annyi az egész,hogy sosem voltam bunkó és nem tudok valakit csak úgy elküldeni,hogy "ne írj többet,szevasz"

2014. jún. 14. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

finomabban is vissza lehet utasítani

bejössz neki nem fog megelégedni csak a barátságoddal

2014. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!