Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közölte velem egy honap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közölte velem egy honap után nem lesz semmi köztünk hagyjuk igy jobb lesz, belé szerettem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokallta köztünk a 7 évet.

Én 17 ő 24 éves, ő már dolgozik egy cégnél én pedig még suliba járok teljesen más világ mindketten tudtuk jol.

Ennek ellenére megprobáltuk ő ugy látta nem fog működni hagyjuk.

És mondta ugy volt vele az elején lehet valami de a végére azt érezte nem fog működni,semmit nem érzett csak azt nem illünk össze.

Nem adna még egy esélyt hogy átbeszéljük ha irnék neki?

vagy azt várja hogy korosodjak és pár év mulva rájön és meg fog keresni megint???


2014. jún. 14. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze ez neked Qva kényelmes lenne nem? Ott a csak aki dolgozik el tud tartani van háza, mivel önálló és pénze.Te meg csak odacuccolsz, kefélgeted és ingyen élsz. Hát megértem miért töröd magad. Olyan lenne mintha anyáddal élnél csak jobb. Főz mos rád takarít és még kurogathatod is! Hát barátom ez aztán a mézeskcsög!
2014. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fényember ***** válasza:

Most még is minek hurrogod le? Bele se gondoltál hogy talán még is szereti? Tudod nem minden csaj a pénzre megy ahogy azt sokan gondolják...Volt és mindig is lesz hogy valaki nála jóval idősebb emberbe szeret bele...


Próbáld meg hátha meggondolja magát...vagy legfeljebb pár év múlva mikorra már idősebb leszel folytatódhat a dolog...de lesz még más aki nem fog dobni téged és majd hálálkodni fog ennek a fiúnak hogy akkor szakított veled :) fel a fejjel fő az optimizmus! :)

2014. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!