Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy beleszerettem egy jóval fiatalabb férfiba?

Figyelt kérdés

42 éves nő vagyok, és megismerkedtem egy 23 éves férfival. Nagyon bele szerettem, de alig idősebb a gyerekeimnél. Nem tudom hogyan fognak reagálni.

21 és 19 évesek.


2014. jún. 14. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, én a gyerekeknek nem mondanám el.
2014. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy dolog szól mellette:

A saját boldogságod. A többi nem számít. Felneveltél 2 gyereket, most már nem kell ezt figyelembe venned, nem kisgyerekek. Ha egyedülálló vagy, akkor semmi akadálya nem lehet.

2014. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak nehogy összejöjjön a lányoddal...
2014. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12-esnek van igaza. Most már foglalkozhatsz magaddal! A gyerekeidet felnevelted, ezzel a dolgod legfontosabb részét megtetted. Megérdemled, hogy most már csak a saját dolgaiddal törődjél, és ne ésszerű döntéseket hozzál.

A lányodnak, meg mond meg, hogy a tied, és nem az övé. :-)

36F

2014. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!