Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudom normálisan leborotválni az intim területet? Vagy ez mással is előfordul?

Figyelt kérdés

Mármint ezt ugy értem hogy állandóan kipattog azon a területen sőt szép simára eleve nem tudom leborotválni,pár helyen mindig meg is vágom magam..:(Nem tudom mi lehet a gond,vagy miért nem lesz sima.Igy viszont nagyon csunya ez a terület..:(Valami tipp hogy mit rontok el?

Azt kérlek ne írjátok hogy menjek el gyantáztatni mert már voltam,de nagyon érzékeny a bőröm nem bírtam a fájdalmat,ráadásul utána kb két napig piros volt az egész terület..:(Ugyhogy maradna a borotva..


2010. jan. 3. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Keress retrós pasikat, azok bírják a szőrt:D Egyébként sokan kipattogzanak borotva után.
2010. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fürdés közben szedem le, és eldobhatóval, így egyből meg van oldva az ápolás is, ez a legkíméletesebb, a tusfürdős (illetve én Johnsons babafürdetőt használok) víz felpuhítja a szőrszálakat, és könnyebb leszedni is, esetleg ha nagyon problémás, krémezd be.
2010. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ez nálam is para,aznap, mikor leborotválom a bikinivonalat, még hagyján,de másnapra nekem is totál bepirosodik, kipattogzik... és hozzá őrjítően viszket is. Kicsit kattant módszer,de én azt találtam ki ellene, hogy amint lehet, csipesszel szedegetem ki - attól nem pirosodik be, nem fáj,mint a gyantázás, viszont a hatás elég tartós. Mondjuk időigényes, de nekem megéri...
2010. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!