Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, hogyha valaki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, hogyha valaki már fiatalon (14 éves kora előtt) tudja magáról, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 00:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem "baj".


De a statisztikák azt mutatják, hogy 14 éves korában sokkal több lány mondja magát leszbikusnak, mint pl. 19 évesen, ami abszurdum. Csak úgy lehet, ha egy nagy részük tévedett.


A szexualitás nem egyszerűen olyan, mint egy kapcsoló, hogy akkor most valaki ilyennek születik és kész. Ha valaki pl. úgy születik, hogy bármelyik nemet képes szeretni, de egész életében a leszbikus viselkedést gyakorolta, azt ismeri, az nagyon nehezen fogja kiélni az egyébként meglévő "normális" hajlamait. És fordítva is, persze.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is biztosan tévedsz, csak azt, hogy vannak, akik tévednek ebben. Érezd jól magad, és élj rendesen, ennyi az egész.


A kérdésed egyébként nem butaság. Az emberek ki szoktak akadni, ha pl. egy 9 éves fiú közli, hogy meleg (megtörtént már). 14 évesen az ember már azért valamennyire tudhatja, de ne feledd, mindig akad majd legalább ezer ember, aki szerint az ember a 18. születésnapja előtti estén, villámcsapásszerűen válik éretté.

2010. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem baj, amennyiben nem lezbiribi vagy, netán öntudatos biszex qrva (előbbi bármilyen csajra rámászik csak mert az menő, utóbbi bárkire, és sajnos igen gyakori mindkét típus).

Azért ne másszátok egymást, az visszatetszést kelt bármely nemű pár esetén. Kívánom, hogy legyetek boldogok.

Bár, én így 20 évesen nem tudom eldönteni, nem értem, neked hogy sikerült ilyen hamar.

2010. jan. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Amíg nem tudom, nem fáj."

Én így gondolom. Bőven elmúltam 20, és hihetetlenül undorítónak tartottam, mikor elmentem nyaralni "kicsikkel" (12-16évesekkel) és rájöttek, hogy megbámulják őket, ha nyilvánosan rákezdenek a tapizásra. Rájuk szóltam, persze én lettem a prűd. (???) Egyszerűen nem voltak tekintettel a többi emberre. Na, ez baj.

Az, hogy valaki tudja magáról, nem baj. Bár elég fiatal vagy ilyen kijelentéshez.

2010. jan. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően... az ilyen korban ha már tudja valaki magáról hogy FULLOSAN csak csajok... az még nem elég... ha később úgy 2-3 év múlva is megvan, és addig sem volt még pasi, egyértelműen kijelentheted... addig nem. maximum a biszexualitást. De ehhez hozzáteszem,kell az is hogy pasizz kicsit... ha megvan biszex vagy... ha nem... akkor leszbi
2010. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

leszbikus?

Nekem csak olyan leszbikus ismeröseim vannak akik ovodás koruk ota tudják, és akármelyik leszbikust kérdezem erröl hogy miota tudja mindegyik azt mondja, "én már ovodás korom ota érzem hogy a lányok jobban érdekelnek"

Biszexeknél még nem halottam ilyet.

De hogy a kérdésre adjak választ:

Miért lenne baj? Dehogy baj. :)

Remélem a barátnőddel sokáig együtt lesztek.

2010. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!