Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem első látásra? Vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra? Vagy?

Figyelt kérdés

1 éve sétàltattam a kutyàm, és az a póràzt kitépve a kezembõl egy kutyàhoz rohant. Persze egy sràcnàl volt a kutya. Miközben magyaràzkodtam, bocsànatot kértem, stb. nagy kerek szemekkel nézett és mosolygott ràm, közben àtfutott rajtam, hogy milyen helyes sràc... Aztàn ha talàlkoztunk mindig összenéztünk, de csak kb. fél év múlva beszéltünk. Kiderült a férjem volt munkatàrsa. Azóta sokszor megfordul nàlunk. Minap említette, hogy mikor elõször talàlkoztunk azt gondolta màsfajta zenét szeretek mint valójàban.

Kérdésem: Majd' 1 évvel ezelõtti talàlkozàsra emlékezni lehet akkor ha az nem szàmított neki? Lehet, hogy akkor egymàsba szerettünk? Az elsõ talàlkozàskor a zenei ízlésem, hogy jutott eszébe?



2014. ápr. 20. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, az, hogy sokat látott, tekintsd úgy, mint az

emlékeztető oltást. Ha valamiért megjegyzett, akkor

mivel sokat összefutottatok, nem felejtett el. És

ugye a memória is frissíti önmagát :)

2014. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hinném

de ha ő többet is érez irántad, nem mindegy ha egyszer férjnél vagy?

2014. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Vannak ùj ismerõseim, de sokuknàl nem emlékszem az elsõ talàlkozàsra attól független, h azòta többször làtom õket.

2. Sajnos (?) olyan érzéseket éltem meg a sràccal - függetlenül attól, hogy szeretem a férjem -, hogy nem mindegy mit érezhet...

2014. ápr. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!