Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a 15 napja hogy nem jott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a 15 napja hogy nem jott meg tesztek negatívak lettek vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fontos

2014. jún. 16. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak retardált vagy.
2014. jún. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha miért is lennek az ?
2014. jún. 16. 06:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit többet is írhattál volna, hogy tudjunk segíteni. Volt szexuális kapcsolatod védekezés nélkül? Ha ezt nem tudjuk, akkor segíteni sem tudunk.
2014. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy drágább tesztet (azok általában nagyobb érzékenységűek), ha az negatív, akkor csak para.
2014. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen volt ,elsején kelett volna hogy meg Jöjjön tegnap este csináltam egy tesztet negatív lett ma reggel is csinaltam első vizeletből és az is negatív lett..viszont nőt a mellem hányingerem van és fáradékony vagyok nem tudom mi lehet velem
2014. jún. 16. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak para, az első tünetek 6-8 hetesen jönnek csak.
2014. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es akkor mert késik?
2014. jún. 16. 07:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Az idegességtől is akár, vagy stresszes vagy amúgy, bármi lehet...

A hormonháztartás egy összetett gépezet. :)

2014. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Voyager24 válasza:
Sziasztok! Nem tudom a korod de bizonyára még fiatal vagy, talán most hagytad magad mögött a pubertás kort, ilyenkor a hormonális rendszer és az elsődleges és a másodlagos nemi jegyek megváltoznak, fejlődnek, érnek. A melled növekedése egyértelműen arra utal hogy nemileg érsz, rendelkezel elég női nemi hormonnal : Ösztrogén-nel. Ha a terhességi teszt sorra negatív akkor eléggé valószínű hogy hormonális a probléma, valamelyik hormon vagy túl vagy alul termelődik (pl: TSH, progeszteron stb...) Hogy ezt ki derítsd mi sem egyszerűbb, elmész a körzeti orvosodhoz és megbeszéled vele hogy vegyen tőled vért és csináljanak általános vérképet...remélem tudtam segíteni.. :)
2014. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!