Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múzeumok éjszakájára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múzeumok éjszakájára hogy érdemes felöltözni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinos lenni, nem feltétlenül pasit fogni, de hátha úgy adódik akkor szeretnék kapcsolatokat kötni. Miben menjek, ami csinos, nőies de nem túl elegáns egy ilyen kötetlen eseményhez?

2014. jún. 16. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit! ;)
2014. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
istenem, kérdező...továbbra is gáz vagy. ha szerinted értelmes pasik múzeumokban vannak csak...munkahelyeden csak tuskók vannak? mert akkor valószínűleg te is az lehetsz...
2014. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Munkahelyen alapvetően nem keresek társat, mert ott dolgozok és nem akarok semmi komplikációt...
2014. jún. 16. 15:42
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

gyakorlott múzeumbu.iként mondom:

a linkelt ruha is jó, általában az egybe ruhák, valamint szoknya, laza felső, én általában a blúzt preferálom a pamut helyett, illetve ha mégis nadrágot vennél, az este miatt hosszút vennék, és NEM farmert.

ezek persze csak szubjektív tanácsok és nem jelenti azt, hogy aki farmer + ujjatlan pamutfelsőben megy, az paraszt lenne. én csak megszoktam, hogy csinosan megyek, de nem kihívóan.

egy jó tanács: NE magas sarkúban menj. én nagyon jól bírom viszonylag, főleg ha naponta leginkább csak ülni kell és keveset mászkálni, de a múzeumban csak ritkán lehet leülni (azért pár termenként betesznek egy-egy "pihenőt", de ezt ne várjuk, mert annál kellemetlenebbül fáj a lábunk... :D). én már párszor megszívtam, mert szép magas alakot szerettem volna, de órák után úgy jöttem ki, mint egy világháborús katona, úgyhogy inkább a lapos mellett döntöttem, neked is ezt tanácsolom, főleg az egész éjszakás múzeumozáshoz.

és amit még tudok mondani: ne foglalkozz ezekkel a válaszokkal, hogy az intelligens férfi majd biztos megnéz, mikor úgysem fog stb... egy ilyen programon nem indokolatlan csinosnak lenni, persze nem bálba megy az ember, de egy kis nyárias ruha tökéletes egy topánkával erre az alkalomra.

de hogy egy kicsit igazat is adjak nekik: a múzeumban te nézel, és nem téged, szóval valszeg nem téged fognak nézegetni, de valóban megeshet, hogy találkozol ott szimpatikus fiúval, elvégre ez egy kicsit szabadabb program, őrültekháza, tömegnyomor és bulihangulat egyszerre, azaz nem a szürke múzeumi hétköznapok, amikor csak a hozzám hasonló őrültek lézengenek és élvezik a magányt/minimális társaságot. :D

2014. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De ez a múzeumok éjszakája, elvileg vagy 20 helyre elmegy az ember (pl. mi is), bkv-zik, felsétál a várba, mert nem fér fel a buszra, stb.


Szóval...nekem elég furcsa, hogy valaki nem farmerben és ujjatlanban megy, kardigánnal, hanem egy ilyen csinos ruhában. Érthetetlen.

2014. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én évek óta dolgozom Múzeumok éjszakáján láttam már vicces dolgokat:) a hölgy nagy büszkén, felszegett fejjel jön be, flegmázik, lenéz, pár órával később meg lihegve, kezében a cipőjével vánszorog kifelé a múzeumból.


a másik véglet, mikor szabadidő ruha és még az is foltozott, koszos inge és mind emellé fennhéjázó modor.


Én, mint múzeumi dolgozó egy farmerbe és az egyen pólóba feszítek és még így is kapok ajánlatokat, holott éjfél magasságára a praktikai okok miatt kontyba kötött hajam ezer felé mered.


Idén is ez vár rám, farmer, sportcipő, egyen póló, konty és a táskába reggel bedobok egy vastagabb pulcsit, mert éjjel már hideg van, főleg, hogy egy vastag falú 300 éves épületben dolgozok:)


Mivel azonban te vendég leszel és nem ugrálnak az idegeiden több ezren, nem szaladsz a múzeum egyik végéből a másikba 600x, vegyél fel egy lapos talpú sarut, cipellőt, vagy papucsot. Vehetsz fel bőven egy szoknyát, a táskába meg lapuljon egy harisnya, hogy fel tudd húzni, ha már hűvösebb az idő. A felsőd is legyen praktikus, lehetőleg pamut, h a sok mászkálást bírja. kardigánt ne hagyd otthon! A hajadat is kösd fel csinosan, mert egy óra mászkálás után csapzott lesz.


Ezt én, mint múzeumi dolgozó ajánlom neked, megfogadni nem kötelező:)

2014. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy az utolsó múzeumi dolgozóként egy-egy mondaton belül hány helyesírási hibát tud véteni.
2014. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert nem a helyesírásom miatt vettek fel:) De gondolom amúgy nem is hallottál még olyanról, hogy diszlekszia....Kötekedni tudnak az emberek, de elgondolkodni azon, hogy esetleg önhibáján kívüli a dolog, az már nem megy....Örülök neki, hogy neked ilyen jól megy a helyesírás.
2014. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!