Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megpróbálnunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálnunk? Vagy egy ilyen kapcsolatba érdemes lenne belemennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, tetszik nekem, meg tudom, hogy ő szó szerint odavan értem. De az a baj, hogy teljesen más személyiségek vagyunk. Ő buli mániás, de én meg inkább antiszociális vagyok. Viszont nélkülem meg nem akar elmenni. Ezek miatt sokat veszekszünk, de ha legközelebb találkozunk, olyan mintha misem történt volna.

2014. jún. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért jó antiszocnak lenni? Mi bajod lesz, ha néha te is elmész buliba?
2014. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem semmi gond nincs vele. Viszont közöld vele, hogy akkor nem berúgva randizunk meg találkozunk és szakítson időt rád bőven.
2014. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: egyszerűen rosszul vagyok a tömegtől..

2: nem iszik, nem dohányzik, szóval ilyen gond nem lenne :)

2014. jún. 12. 22:32
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Az, hogy feltettél egy ilyen kérdést, azt jelzi, hogy bizonytalan vagy a dologban. Szerintem úgy nincs értelme semmiféle kapcsolatnak, ha nem azt érzed, hogy vele szeretnél lenni és őt akarod. A "megpróbálni" meg alapból magában hordozza a kudarcot, mert ebből az látszik, hogy nem akarod igazán.
2014. jún. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!