Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány évesen szülnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hány évesen szülnétek, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Adott a garantáltan stabil anyagi háttér és megbízható pár.
2014. jún. 16. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%

" én meg nem fogok csak úgy szülni, mert a gyereket normális anyagi körülmények között jó eltartani."


Érdekes módon ezelőtt évszázadokkal 7-8 gyerek rohangált családoknál, éhezés és nyomor közepette, mégis embereibbek voltak, mint a mai, elkényeztetett senkiházi swag-yolo-élj a mának barmok.


19/f

2014. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolom drágám, neked már családod van, gyerekekkel :))
2014. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

26-32 évesen, több dologtól is függene még.

karriert is szeretnék, eljutni egy jó pozícióba, ahonnan leléphetek 1-2 évre gond nélkül, és aztán vissza a mókuskerékbe.

mielőtt kiejtek magamból egy emberi életet, szeretném valamire vinni, és elmondani magamról, hogy letettem valamit az asztalra. és ha másnap halnék meg, akkor is el lehetne mondani, hogy "hát azért ő egy jó szakember/munkaerő volt" vagy hogy "hozzáadott valamit a világhoz", még ha az csak sok-sok ügyfélszolgálatos mosoly vagy 10 young adult regény. mindegy, de én mint ember szeretnék teljes lenni, mielőtt egy részembe beköltözik egy új lény.

szóval nekem aztán jöhet valami kőgazdag pali is most 22 évesen, nem érdekelne ez a gyerek-téma addig, amíg az én életem nem teljes.

mert hogy az én legnagyobb teljesítményem az életemben remélhetőleg nem x gyerek világra hozása és felnevelése lesz.

az is szép feladat, nem mondom, főleg ha jól csinálja az ember, csak sokan elfelejtik, hogy annak a gyereknek valami jó mintát is kénelátnia, a kemény munkát, az _értelmes_ életet, a világhoz való hozzáadást, annak jobbátételét akár egy apróságnak vagy feleslegesnek látszó munkával is, de ezt látnia kell.

sajnálom azokat, akik egy gyerekben látják az élet értelmét. mert egyértelmű, hogy nem az.

bocsi a hosszú szövegemért. :)

2014. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!