Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben jobb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben jobb, hogy vége van? Mi nem volt jó velem, hogy most teljesen megváltozott?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt az exemmel,mindkettőnknek első kapcsolat volt.

Nagyon boldogok voltunk,azt hittük soha nem lesz vége.Tervezte,hogy majd az egyetemet hogy oldjuk meg.

Az utolsó 3-4 hónapban pedig teljesen megváltozott.Sulin kívül alig akart velem találkozni,holott régen alig várta s mindenféle indokokkal jött. Csókolózni szintén nem, pedig azelőtt ő mászott rám.Bulizni ha lehetőség volt együtt mentünk,de ő magába is mehetett,sőt minden hétvégén kocsmázott. A végére meg láttam,hogy neki teljesen mindegy,hogy ott vagyok vagy sem, alig akart táncolni és folyton az ugráló, teljesen részeg barátait leste közben.

Legtöbbször én kezdeményeztem a vége fele.

Ebből adódtak viták s annyira sok lett a végére,hogy kimondtuk,hogy legyen vége. Pár hét után próbáltam békülni,hogy változtassunk és ennyi miatt ne rúgjuk fel az egészet, de azzal jött,hogy fogjam fel,hogy vége,neki vannak dolgai amit nem akar elhagyni,nem akar kapcsolatot és nem akar lekötött lenni.

Nem tudom,akkor miért vette velem komolyan ezt a majdnem 2 évet és miért hülyített.


De az a fura,hogy most teljesen megváltozott. Régen azt hangoztatta,hogy milyen jó,hogy normális vagyok és hogy ő ki nem állhatja a kis ribiket. Erre meg a hétvégén csapta a szelet egy pont olyannak,aki szinte az összes fiúval volt már.

Azóta ő is úgy viselkedik,mint pár környékbeli fiú, pl buliban bolondulnak, félmeztelenre vetkőzött és őrjöngött.


Lehet emiatt nem akart velem maradni?Valamiért úgy érezte,csak visszahúzom és nem csinálja azt amit szeretne?

Nekem egyedül a cigivel volt bajom,ezt akkor elfogadta.Szexben mindent megadtam neki,tényleg bevállalós voltam.Nem tudom miért kellett dobnia,ha igaz volt amiket régen mondott,hogy mennyire szeret és tökéletes vagyok számára.

Nagyon bunkón is viselkedik,nem látszik rajta,hogy 19 éves, gyerekes.

Lehet,hogy jobb is ha vége?Vagy én rontottam el?18l


2014. jún. 13. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
el sem olvasom, ha vége akkor nem tök8 hogy mi nem volt jó? nem ismerünk meg egy leírásból,keress mást és légy önmagad, ennyi :D
2014. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a te hibás, a srác egyszerűen hülye volt.
2014. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok még most is, hát még akkor, amikor összejöttetek. Ebben a korban általában az emberek sokat változnak. Sajnos sok tiniszerelemnek ez a veszte. Nem te rontottad el, de valószínűleg jobb, hogy vége.
2014. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt kéne megérteni mindenkinek ilyen fiatal korban nem lehet egy valaki mellett lenni örökké,másra is vágyik az ember,lehet te 3
2014. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Ha már vége, fölösleges rajta rágódni.


2. "Nem tudom,akkor miért vette velem komolyan ezt a majdnem 2 évet és miért hülyített. "

Nem hülyített 2 évig, hanem részéről elmúlt a szerelem, ilyen egyszerű. Van ilyen, ez ellen nem lehet tenni. A szerelem idővel enyhül vagy elmúlik, kinél előbb kinél később, és mindenki máshogy dolgozza fel. Van, aki ettől még ugyanúgy szereti a párját, de már nem a lángoló szerelemmel, de ettől még nem szakítanak, ugyanúgy megtesznek mindent a kapcsolatért. És vannak az olyanok, mint a barátod, akik már nem is akarnak dolgozni a kapcsolatért, hogy jobb legyen, inkább megszakítják. Ettől még nem jelenti azt, hogy 2 évig hülyített, mert régen tényleg szeretett, de az mostanra elmúlt.

2014. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék: fiatal még, most éli lázadó korszakát, valószínűleg most ébredt rá, hogy később lehet már nem lesz lehetősége őrültségeket kipróbálni. Most még fiatal, gondolom addig akar a haverjaival szórakozni és csajozni. Szerintem jobb, ha minél előbb elfelejted, tudom nem egyszerű, de ő már nem lesz olyan, mint régen.
2014. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, mikor összejöttem a párommal, aki akkor volt 21. És még mindig nem "élte ki magát", pedig 15 éves kora óta bulizott. Én is szerettem eljárogatni, de sosem úgy, hogy ez negatív legyen a kapcsolatunkra nézve. Szóval ez a négy és fél év korkülönbség is kevés szinte. Most 19 vagyok, lassan 20, ő 24 és még mindig én gondolkozom érettebben. 18 évesen már egy 20 évessel sem tudtam mit kezdeni. Keress idősebb srácot, aki kibulizta, "kikefélte" már magát. Nem az, hogy megvolt neki a fél város, de voltak "élményei". Ez fontos. Nem te rontottad el, egyszerűen egy férfi így van beprogramozva, hogy többet, nem az, hogy örökké többet, de ettől érzi magát jobbnak szerintem. Tényleg szeretett, csak gondolom te voltál neki az első. Fiatalok vagytok/voltatok, kihűlt, ő meg szeretné kiélni magát, ki tudja meddig... A plázacicának meg nem azért csapja a szelet, mert annyira meg tudná szeretni, csak kiakarja próbálni vele.
2014. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem.Köszi a válaszokat.

Akkor biztosan az volt,hogy ő beleunt és ez így 'normális' náluk...nagyon bánom.

Egyébként 19-20-as korosztályban akkor ne is várjak normálisra,aki nem akar megd-gni mindenkit?Tetszik most egy srác,de ő is 19 éves...:/

2014. jún. 13. 15:30
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, bocsi, jaj, nem mindenkinél, van olyan ismerősöm, akinek 19 évesen már volt 20 barátnője, és már komolyat akarna :) Vannak kivételek. Lehet, hogy ő érettebb. Vannak kivételek, persze. Ismerd meg a srácot, mielőtt beleéled magad, de nehogy lemondj róla, nem azért írtam, itt nagy átlagról beszélek :) És van olyan is, aki ha elég éretten találja meg az elsőt, akkor elég neki, és meg is akarja tartani. Mint írtad az exedre szerintem a haveri köre is hatással volt. :)
2014. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtuk, hogy mindenki ilyen. Csak sajnos ilyen is van, benne van a pakliban.
2014. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!