Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már nem bírom! Reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem bírom! Reménytelen szerelem évek óta?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Kislány korom óta szerelmes vagyok valakibe, de ő nem tudja viszonozni. Voltak köztünk egymásra találások, de nem megy. Nem is ismer igazán, nem is akar, azt veszem észre, mintha taszítanám. Egyszer mondtam el a legjobb barátjának, hogy mit érzek iránta. Soha nem nyomultam, de megbeszéltük. Ennek ellenére még ezek után is voltak csókcsaták. Nem bírom tovább. Évek óta úgy kelek fel, hogy ő az első gondolatom. Napközben egész nap rá gondolok, ha valamit meglátok ő jut eszembe, ő az utolsó gondolatom. Nekem nincs más férfi az életemben, akit ennyire tudnék szeretni. Nem bírok másra nézni, hiába voltak kapcsolataim. Egyedül ő él bennem, ő él a szívemben. Már az őrület határán állok. Mit tehetnék?:/
2014. jún. 16. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Kézen kell fogni, és elmondani Neki ezeket, amit most itt leírtál!Lehet fogalma sincs,hogy mit érzel!
2014. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most akkor a nő választ vagy sem? Nahát...
2014. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nő is választ, meg a férfi is. Ha pont egymást választják, akkor jó.
2014. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez az igazság. Mégis sokan tolják azt a kamut, hogy a nő választ. Hát tessék, a kérdező is választott.
2014. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt arra szokták mondani, hogy a nőknek szoktak lenni ún. udvarlói, és neki elég lenne csak azok közül kiválasztani egyet.
2014. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
el kell dönteni, hogy elfelejted, és kitartóan és TUDATOSAN tenni érte ;)
2014. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudja, hogy mit érzek. Persze nem mutatom, nem akarom kínos helyzetbe hozni... Nem értem néha őt sem. El szeretném felejteni. Vannak udvarlóim, nem is egy... de valahogy nem tudok rájuk úgy tekinteni, mint Rá.
2014. jún. 16. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem tudsz. Másba vagy szerelmes.

Nem is várja el senki.

2014. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!