Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobtatok minden dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobtatok minden dolgot, amit az exetektől kaptatok? Jobb kidobni?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk, első komoly 2 éves kapcsolatunk volt.

A szüleink is jóban voltak már, és alkalmakra mindig megajándékoztak hasznos dolgokkal, mert megtehették, pedig nem kellett volna...

Azt mondják, a felejtésben az is sokat segít,ha eltüntetünk minden dolgot amit tőle kaptunk és rá emlékeztet.

Olyan dolgokat kaptam,amikre épp szükségem volt,pl táska, pénztárca, néhány kis ruhadarab:sál. Mivel ezeket használtam az én régi cuccaimra nem volt szükség.Azt vettem észre,hogy ezek már belekerültek a mindennapos dolgaimba,és nem szívesen vásárolnék mindenből újat.

Szerintetek ilyen esetben is jobb megszabadulni az ilyen dolgoktól? Néha eszembe jut róluk, de több is van és nincs szívem kidobni, se pénzem újakat venni.

Mit gondoltok?:/18L


2014. jún. 16. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy dobtam ki, miért tettem volna?
2014. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első komoly kapcs után, bedobozoltam mindent ami tőle van. aztán valahogy másik kapcsolat közepén kipakoltam belőle, kerestem vmit és kezembeakadt a doboz. aztán mostmár kinthagyom alapból a cuccokat. na meg kaptam olyan használati tárgyakat amiket mindennap használok. nem akarok bemenni rengeteg boltba újakat venni.
2014. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Őszintén barátnőmnek még van vele egy közös képe a szekrényen. Nem tudom milyen rossz egy szakítás, mert még nem volt benne részem, de én megértem, hogy egy szép emléket megtart magának.
2014. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kell semmit se kidobni

a személyesebb dolgokat rakd el, a mindennapi használati tárgyakat meg nyugodtan használd továbbra is csak ne reklámozd kitől van

egyedül akkor jobb, ha azokat is elrakod, ha még nagyon nem vagy túl rajta és rosszul érzed magad miatta

de ilyen esetben se dobnám ki, mert úgy is túl leszel rajta

2014. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindennapi használati tárgyakat nem kell kidobni. Nem tudom, hogy van-e olyan dolog, amit bedobozolnék, de azért mikor új párod lesz, akkor már ne tartsd az éjjeli szekrényeden az exeddel készült közös képeket :)
2014. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2.így vagyok én is. A mindennapos dolgokat tartottam meg:táska,pénztárca,sál, kisebb díszek.Az olyan dolgokat mint pl szívecskés plüss, karkötő, nyaklánc,medál a nevével,ezeket én s eldobozoltam.

Ma kezembe akadt egy szandál amit tavaly nyáron ajándékozott nekem,és eszembe jutott,hogy ha elkezdem hordani,vajon folyton ő fog eszembejutni ha lenézek és meglátom a lábamon?

Mert akkor csak nem fogom elfelejteni.Ti hogy vagytok vele?

2014. jún. 16. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb úgy a felejtés, ha nem kell attól félni, hogy mi kerül elő a szekrényből, amitől majd visszatérnek az emlékek, és ami miatt csak rá tudsz majd gondolni :)
2014. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezt nem úgy értem, hogy mindent ki kell dobálni, hanem hogy ami hordható, vagy használható, azt ne tedd el, mert szépen lassan úgyis elveszítik majd azt a pluszt, amit jelentenek :)
2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is vannak ilyen mindennap használatos dolgaim, vagy olyan dolog ami a falra van kirakva és arra pakolok, de őszintén szólva már nem jut eszembe róla. odaadta, tőle van, nem tudom elfelejteni, de mivel szökségem volt rá, ezért megtartottam. a képeit viszont én is csak elraktam olyan helyre ahol nem látom.

és pont ugyanígy voltam mint most te. azóta eltelt már két év, és már nem is gondolok rá napokig, pedig első hosszú nagy szerelem volt :)

2014. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is msr lett vège az elsõ kapcsolatomnak . Õ volt nekem mindenbe az elsô. En mindent visszaadtam neki ..nem akarom h vmi ossze kosson. De mondjuk egy melltartot megtartottam
2014. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!