Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kidobtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kidobtátok az exetektől kapott ajándékokat, mert annyira megutáltátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ja vele együtt,nehogy vissza jöjjön mert itt felejtette
2013. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de küldtem már vissza a feladónak.
2013. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezüst láncot valahogy nem akarózott kidobni... Amikor ránézek tudom, hogy ő adta de nem érdekel, mert nem kötődik hozzá érzelem. Ránézek és csak egy nyakláncot látok. Szerintem lehet nem is ő választotta, annyira nem értett az ajándékozáshoz. Sosem volt semmi ötlete magától...


Viszont amikor én visszakaptam a ruháimat, elkapott a röhögőgörcs mikor megláttam. Néztem a pólómat; eh ezzel vajon felmosott vagy törölgetett? De egy kicsit megnyúligatta hozzá az biztos a nyakánál fogva, hogy nagyobb felületen tudjon vele tisztítani. XD

2013. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán kaptam tőle ajándékot, mármint olyat, amit meg lehetne tartani (sütött tortát, meg elvitt programokra, a jegyeket meg már nem is találom :D); egyetlen egy van, amit megtartottam, de azt is közös balatoni nyaraláson találta a vonat peronján. Egy ezüst bokalánc (amit először magának akart megtartani, mert azt hitte karkötő), és hülye lennék kidobni egy ilyen szép ezüst ékszert. Már nem igazán emlékeztet semmire sem, egyszerűen csak szép.
2013. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy csajt, aki épp most hajított ki mindent mérgiben. :P
2013. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én küldtem már vissza ezüstláncot.(postán xD)

egyrész vékony volt, másrészt nemtetszett, meg amúgyse hordok ékszert mert zavar

2013. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobtam már ki ajándékokat mérgemben. Bele egyenesen a konténerbe.. Aztán végülis kibékültünk és még mindig együtt vagyunk, de én nagyon hirtelen természet vagyok :D
2013. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 monika roberta válasza:
100%

sajnos igen,,,aztan jol megbantam....

egy masiktol meg mindig van mert sajnaltam de ha ranezek eszembe jut a rossz idoszak...ugyhogy amik draga ruhak stb oda ajandekozom valamilyen szervezetnek:)tedd inkabb te is:)valaki fog neki orulni:)ha draga ekszer add el es vegyel helyette valami ujat:)

2013. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Yehudina ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy mond nektek valamit is Zsazsa Gábor neve, aki (ha egyáltalán él még) 95 év körüli. Neki volt 9 férje, és számtalan szeretője, és soha nem adott vissza egyiknek sem semmit, amit ajándékba kapott tőlük. Frappáns kiszólásai közé tartozik pl. az, amit egy állítólagos barátnőjének javasolt, aki megkérdezte tőle ugyanazt, amit most te kérdezel. A válasza így hangzott: "Nem utálhatod annyira, hogy egy brilliáns gyűrűt csak úgy a képébe vágj!" Tudom, hogy otthon ilyesmiről szó sincs, mivel kevés a brill gyűrűt ajándékozó lovagok száma, de azért én mégis valahogy úgy vagyok vele, hogy tartsd meg az ajándékot és ha majd nyugdíjas leszel, jó lesz elővenni és elgondolkozni azon, hogy kitől és mikor is kaptad (ha egyáltalán eszedbe jut majd akkor a neve az illetőnek). Üdv.: Yehudina
2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindent megsemmisítek.Képeket elégetem,pólót kidobom.Volt már hogy ezüst lánc is landolt a tó fenekén.
2013. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!