Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szívassam meg?

Figyelt kérdés
Az egyik volt barátnőmet akarom megszívatni, bosszút állni mert kavart a hátam mögött és ráférne neki. ötletekre lenne szükségem.

2014. jún. 17. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy!
2014. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vágd le a farkad és küld el neki, vagy vegyél egy agyat és kezdj el végre nem ennyire hülyének lenni, és látja hogy mit veszített és végre nem egy gyökér vagy hanem képes vagy fejlődni...mondjuk ennyi IQ-val az 1.-t ajánlom neked
2014. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy inkább csak magadban mérgelődsz. Nem szép dolog a bosszú.
2014. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.


Én azt tanácsolnám, hogy egyrészt igyekezz minden szakítást emelt fővel és méltósággal viselni, másrészt ne mások életébe próbálj belekavarni, hanem éld a sajátodat.

2014. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És most te is ugyanúgy kavarni akarod a sz.rt a háta mögött, te sem vagy jobb.
2014. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!