Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szivassam őt meg? :/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szivassam őt meg? :/ Szakítottam nemrég a pasimmal, mert rájöttem hogy bunkó, és meg is csalt. És ilyeneket csinál:

Figyelt kérdés

mindenkinek kibeszéli a magánügyeimet,és találgat rólam. flegmázik velem. direkt azért ír rám h a fejemhez vágjon dolgokat. és olyat is mondott h majd akkor beszéljek ha találok egy olyan pasit,akinek nem csak arra kellek hanem masra is. Szóval neki csak arra voltam jó :(

Valaki segítsen hogy hogy kéne megszivatni őt. Valamit csinálnom kell,mert nem bírom ezt már :(

Mivel kéne elvenni a nagy önbizalmát?Beégetni őt?


2013. aug. 29. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sehogy se.. sz*rd le
2013. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd keress egy normálisat :$
2013. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A tükrös-visszafordított humor ami rajta landol, és a közöny csodákra képes:DD
2013. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd. Én már letiltottam volna mindenhonnan és nem válaszolnék neki semmire meg nem venném fel a telefont ha az utcán találkozom vele levegőnek nézném.
2013. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, h hagynod kéne. talán ha látja h nem reagálsz már nem lesz olyan érdekes és abbahagyja. és szerintem is kéne keresned egy normálisat, ez azért is jó, mert a volt pasid látja majd, h milyen boldog tudsz lenni nélküle :)
2013. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tojd le és kész.

Ne süllyedj az ő szintjére.

Bár mondthatnád,hogy 1 menet tartott vele 30 és fél percig,mert fél perc alatt végzett,majd 30 percig sírt a sarokban,de nem éri meg :D

2013. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:D Valahogy megpróbálok lenyugodni :)
2013. aug. 29. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én volt barátnőm ugyanezt csinálta velem. Sőt, a kú.ró cimborája még verést is kilátásba helyezett, amiért lekrváztam az exemet.


Egyszerűen letiltottam őt és a kanját, utána töröltem minden ismerőst, aki hozzá köthető. Élőben meg nagyon kicsi az esélye, hogy találkozzak bárkivel is... Mást nem érdemes csinálni vele. Szerintem.

2013. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rá a rendőrséget pedofilizmus gyanújával.. :D
2013. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 29. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!