Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hülye rábeszéltem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hülye rábeszéltem a barátnőmet, hogy költözzünk hozzá, mert jobb mint egy albérlet, vagy pest. Erre a nyomorgó családja folyamatosan zaklat idegesít minket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az albérlet sem jobb mert az meg pénzkidobás, de itt meg idővel meg fogunk őrülni.


Amíg nem költöztünk ide mindenki bent ült a házban siránkozott meg vakarta a seggét.

Mióta itt vagyunk mindenbe bele van pofázva, enni akarnak a növényekből amiket ültettünk (paradicsom) úszni akarnak a medencében amit felállítottunk, naponta 20x bekopognak hogy kérünk-e cukorkát, vagy akarunk-e ezt csinálni, azt csinálni. Persze ez ilyen édesgetés, mert ha valós probléma van és szólunk általában az a válasz, hogy menjünk a fenébe, abban sem vagyok biztos, hogy nem a barátnőmet édesgetik inkább el tőlem.


Szóval megőrülök.

Az albérlet az havi -50k, de itt meg szerintem még a csajomat is a porig le fogják húzni miután kidobnak innen. Jó nagy hülyeségbe mentem bele.


Mi a szart csináljunk? Hogyan zárjuk ki őket a saját területünkről? megtehetjük egyáltalán? Én leütném őket és elásnám őket a kertben legszívesebben. És tök szomorú, pedig szerintem jogos mert oké, hogy itt vagyok, de több pénzt tettem még így albérlet szinten nézve is (évi 500 ezer) ebbe a kecóba mint az egész nyomorult bagázs 10 év alatt. Úgy élnek mint a cigányok......


De mondom!

Mielőtt ideköltöztünk bent kuksolt mindenki a házban és vakarta a büdös seggét. A fene se gondolta volna hogy itt fognak pattogni ha ideköltözünk.


2014. jún. 17. 14:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Fontolgatjuk mindig az elköltözést de hát az albérlet sem jobb, az is csak lefelé vezet hosszú távon. Szóval...
2014. jún. 17. 14:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt már 1x kérdezted...
2014. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja és külön részben lakunk mert felújítottuk a sufnit. Egész pofás kis modern lakás lett belőle!

Csak kár volt ezek közé a hülyék közé :(

2014. jún. 17. 14:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre!
2014. jún. 17. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt már tegnap is feltetted, de akárhogy nézzük, az bizony az ő lakásuk is. Nem tudom hogy fizettek e nekik bérleti díjat vagy valamit, lehet ez szúrja a szemüket.

Tudom, hogy az albi nem a legjobb megoldás és nem szeretnétek, de lehet jobban járnátok. De pl. mi a helyzet a te szüleiddel? Oda nem tudtok menni?

2014. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most mit vársz?Mivel már kérdezted, volt rá válasz akkor nem 1 nem 2 db!
2014. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó, régebben nagyobb volt az oldal forgalma, most meg már ugyanaz a 3-4 ember válaszolgat szinte. erről nem én tehetek. bocsi.


Amúgy meg az albérlettel az a bajunk, hogy hiába csinálunk belőle modern lakást nem lesz 20 év múlva is a mienk. Itt legalább ittmaradnak a dolgok.

Nem fizetünk bérleti díjat, de családon belül mennyire lenne ez normális? Ha sikerül beépíteni a víz, villanyórát, ki lesz fizetve a részünk.


De könyörgöm, szúrja a szemüket, hogy mit nem fizetünk oké, és akkor az a megoldás, hogy várni kell, hogy mikor érik a paradicsom amit én ültettem, trágyáztam és öntöztem esővízzel??? Meg nagy nehezen veszünk egy medencét és mindenki úgy néz rá mintha ajándékba kapták volna?


Az én szüleim panelházban élnek, ott még nekem se nagyon volt helyem, de klassz látni, hogy egyes családok 5000 négyzetméteres területen 200 négyzetméteres házzal is úgy viselkednek mintha 3-an is szűkösen lennének rajta.

2014. jún. 17. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjek oda, daráljam be mindet? vagy mit vársz?Mi ezen nem tudunk segíteni Te idegbajos!
2014. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na nyugi van,nem kell elkapkodni!

Egyetemes problémát vetettél föl. Már generációkkal ezelőtt is probléma volt a szülőkhöz költöző fiatal pár esete,szóval nem te vagy az első aki(k) megtapasztalták a problémát.

Ez sajnos hosszú távon fönnmaradó probléma lesz,és biza azt el kell fogadni,hogy a házban a tulaj,vagyis a szülő dirigál,és fog dirigálni később is.

Azt meg szülője válogatja,hogy meg lehet-e beszélni velük,hogy ne pofázzanak bele az életetekbe.


Szóval először is le kell ülni velük egy nagyon-nagyon komoly elbeszélgetésre négyesben,s el kell mondani,hogy mi az ami zavar,és lehet-e változtatni rajta.

Ők azt fogják mondani,hogy persze,hogy lehet,meg is beszélitek majd,s aztán megy mindenki a dolgára.

Telik múlik az idő,majd újra előjönnek a gondok,s ha a szerelem>(nagyobb)a csajodban,mint a honvágy,akkor elköltöztök albiba,még ha le is kell adni egy kicsit.

Ha a szerelem<(kisebb) a csajodban,mint a honvágy,akkor szakítás lesz a vége.

Szóval jól gondoljátok meg. Most még nem késő!

2014. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy fizettek mindenért ti is ugyanúgy, hiszen ott laktok. Nem tudom te hogy szocializálódtál, de nekem azt tanították, hogy ha használok valamit, azért fizetek és családon belül kb minden közös. Namost ha nem fizetsz az áramért/vízért egyebekért tök természetes a dolog.
2014. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!