Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy törődjek bele, hogy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek bele, hogy elég sokan láttak egy szál bugyiban egy képen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod, hogy most arra matyiznak?
2014. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szerintem sem nagy ügy, nyugodj meg.

Csak meztelen voltál, ahogy egy tusolóban is, nem olyan nagy ügy tényleg.

2014. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Strandon még sosem voltál?
2014. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
egy szál bugyiban, melltartó nélkül?
2014. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ostoba r_banc, szüleid bzitos büszkék rád...
2014. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Dowd, ne felejtsd el, hogy nem vagyunk egyformák!


Neked teljesen természetes a meztelenség, van, akinek nem...


Ha rólam kikerülne egy ilyen kép, az a házasságom végét jelentené... plusz a vezetői pozíciómnak is lőnének...


Kamaszkoromban meg a szüleim nem tolerálták volna...


Van, aki meg nem akad fenn ezen.


Teljesen mindegy, a kérdező melyik kategóriába tartozik, utólag már semmit nem tehet...

2014. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dowd, ja lehet hogy most még nem nagy ügy, de ahogy az előttem szóló is írta, később kerülhet olyan poziciókba, ahol már több mint kínos lenne, ha előbukkanna róla egy ilyen kép. És ugye ami egyszer felkerül a netre az ott is marad... de mondjuk még értehtő is lenne, ha nagyon szerelmes lett volna, és kicsalta volna tőle a pasija...de azt írja pár embernek. Kis butus, de legalább tanul belőle.
2014. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ebben egyébként igazatok is van.

Csak én meg majdnem biztosra veszem, hogy napi 1 millió ilyen kép kerül fel a netre, szóval szerintem egy bugyis kép nem fog neki galibát okozni 10 év múlva.

Hacsak nem az EU vezetésére készül, mert akkor előkerülhet, de akkor sem gáz. Láttuk pl: merkel fiatalkori meztelen képét? Lelkes naturista korszakából? :DDD


Szóval igazatok van, de szerintem ez kérdezőt nem fogja fenyegetni.

2014. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!