Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy vonzó a külsője számomra, nem csúnya arcra de még sem jönnék össze vele?

Figyelt kérdés

Igy vagyok egyik barátommal aki már célzott a kapcsolatra,én nekem ő tényleg jó barát de nem tudom nem tetszik annyira hogy kapcsolatba legyek és sokszor ha belegondolok azt érzem nem merném felvállalni!! :(

miért???


2014. jún. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy férfinak nem csak a kinézete számít a nők előtt. Egy férfi, ha nincs meg benne az a stílus, kisugárzás, testbeszéd, ami vonzó a nőknek, akkor cseszheti a szép arcát.
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
forditott esetben is igaz?
2014. jún. 17. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ha egy nőnek nem kifejezetten borzasztó személyisége van (most a nők pár szűk százalékára gondolok, nem arra, amire te), akkor a férfinek megtetszhet, belészerethet 90%-ban pusztán a külsejétől.


Ha egy fiúnak mutatsz egy képet egy csinos lányról és megkérdezed tőle, hogy lenne-e annak a lánynak a barátja (akit most lát először és csak képről), akkor azt mondaná hogy igen, anélkül hogy bármit tudna róla.

2014. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megcáfolnám az előttem lévőt.

Én úgy vagyok vele, hogy lehet AKÁRMILYEN GYÖNYÖRŰ egy lány, ha a személyisége taszít, akkor valószínűleg hallani sem akarok róla. Ellenben nem kell bombázónak lennie, ha a személyisége vonzó számomra, akkor simán bele tudok szeretni! Tudom, hogy ez ritka manapság, de valóban így vagyok vele!


23/F

2014. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De a kérdésre is válaszolva: ne alázd meg ezzel a "barátodat". Te hogy éreznéd magad fordított helyzetben? Én így ezt még barátságnak sem nevezném, de komolyan nem! Átértékelném a dolgokat.


Tetszik az az ember ki Ő? Ne a külsejét nézd, az csak a körítés. Ha igen, akkor jól is elsülhet. Ha viszont nem, akkor kár bele az energia/idő. Ha meg csak a külseje számít, akkor szintén kíméld meg magadtól, jobbat érdemel.


23/F

2014. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!