Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon, miért nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon, miért nem vesznek észre a számomra vonzó átlagos lányok, miért csak a csúnya lányok tapadnak rám, így mégis hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltam csúnya arcú lánnyal, de nem voltam boldog, azóta én is azt vallom, hogy igenis fontos, hogy külsőre is bejöjjön a párunk. Csak valahogy sosem sikerül olyan lányt találnom, akivel kölcsönösen vonzódnánk egymáshoz testileg legalább. Jó érzés lenne már végre egy lánnyal úgy kézen fogva végigsétálni a városban, hogy őszintén elmondhatom bárkinek, hogy nekem milyen szép barátnőm van és nem kell hazudnom neki és a haveroknak is, hogy nekem tényleg tetszik az alány, aki csak jellemre jön be, de külsőre nem vonz.
2013. febr. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mert az ellentétek vonzák egymást.

A te eseted is mutatja a hülyékhez a ronda lányok vonzódnak.

2013. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha külsőre átlagos a lány, de bejön. Ehhez társul egy kiváló belső, akkor Hawaii van.:)
2013. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy neked fontos a külső is, de idővel rájössz majd hogy az nem számít.

Elmondom neked hogy én 2 éve járok egy olyan lánnyal akinek nem valami szép az arca. Nem kövér lány, sovány kis pocakkal, és semmi alakja, de ugyanúgy mondom hogy jól néz ki. Arca nagyon nem jött be nekem, amikor ismerkedtünk, de valahogy mégis megfogott engem a lány. Belsőleg nagyon rendes, őszinte, vicces, kicsit bolondos, de szinte olyan mint én. És hát lehet hogy nem egy szépség, de én mégis szépnek látom, és azért mert szeretem őt, mert én rájöttem hogy rohadtul nem a külső a fontos hanem az hogy milyen belül. Lehet hogy az elején nem vonzódtam hozzá, meg nem is mentem oda hozzá beszélgetni. Egy buliból hazafelé mentünk együtt a buszmegállóba mert ő is akkor ment amikor én, aztán ugye lekéstük az utolsó buszt mert át kellett volna szálljunk és jókat elbeszélgettünk az első buszra várásig. És hát így jöttünk össze.

Szóval ne add fel ezt és inkább ismerkedj minden félével, add lejjebb az igényeid, aztán ha már szerelmes leszel úgy is mindegy hogy milyen lánnyal mutatkozol, sokan fognak rád irigykedni hogy van párod. Ha pedig csak arra kell a barátnő hogy menőzzél akkor ilyen hozzáállással nem lesz nőd az is biztos.

2013. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy vkinek tetszel.
2013. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 4/4

Ez nem nagy teljesítmény, minden fiú tetszik valakinek, ha másnak nem is a csúnya, kövér lányoknak tutira bejövünk, láthatod még én ritka ronda torzszülött is kellek csúnya lányoknak. Kár, hogy én nem tudok vonzódni hozzájuk.

2013. febr. 24. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a csúnya lányok kevesebbet várnak el a szépek pedig beképzeltek és a tökéletes pasi a minimum.
2013. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldessz egy képet?? :D
2013. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!