Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek "dolga"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek "dolga" határeseti/borderline személyiségzavaros férfivel/nővel?

Figyelt kérdés
Tapasztalat párkapcsolat terén? Csak az írjon, aki érintett és aki nem tudja mi ez, annak ott a google. Köszönöm.

2014. jún. 17. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, és kikészítettem a párom. El is hagyott... Miiért érdekel?
2014. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert "őrültségük" ellenére érdekesnek találom őket, ahogy hatnak az emberekre.
2014. jún. 17. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Kozmutza Flóra.. József Attila utolsó szerelme, meglátogatta a költőt, de József Attila nem fért be a társaság kocsijába, hajnalra egy tehervonat elütötte :/
2014. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:(
2014. jún. 17. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Nem tudom, hogy hatottam az exemre, nem tartjuk a kapcsolatot. Szerencsére kezdek ebből a betegségből gyógyulni, márha ebből lehet. Nagyon szeretett, sőt imádott, de a végén már nem tudott elviselni. Másik híresség, aki ilyenben szenvedett: Marilyn Monroe, ő is öngyilkos lett.
2014. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy igen, minden szar kiválthatja a hisztit, az öngyilkos gondolatokat, tudnék mesélni, de utána is olvashatsz, elég zavaros egy kívülállónnak. Nekem persze nem.
2014. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Utálom, és a hülyék kíméljenek... első exem is ilyen volt, hazudgált, hol ilyen hol olyan...


Meg is csalt meg vagdosta magát, következő pasija annyira elunta hogy a kezébe adott egy kést...


Szerintem vagdosta magát? hagyjukmár....

2014. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!