Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés

Lassan már 2 éve szeretem. 1 évig jártunk aztán szakítottam vele. Azóta nem bírom elfelejteni. Tudom ,hogy hülyeség volt vele szakítani ,de akkor így láttam jónak. Tudom ,hogy tévedtem. Azóta több barátnője (3-4) volt. Ma már nem is igazán beszélünk ,csak néha ,de akkor is elég távolságtartóak vagyunk. Volt még , miután szakítottunk rá 2 hónapra ,egy hosszú időszak amikor ,annyira sokat beszéltünk. Mióta úgymond nőcsábász lett nem beszél velem. Hogyan tudnám őt elfelejteni ,nem szeretni? Jövőre is fogom még látni ,így ez megnehezít elég sok dolgot. Most itt a nyár ,túllépek végleg rajta. Valaki tudna adni ötleteket?

L



2014. jún. 17. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakíts meg minden kapcsolatot. Fb. törlés stb.
2014. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van töröld, és tiltsd is le, mert folyton nézegetnéd. És ne gondolj rá. Bár 2 év sok...keress mást, talán úgy fog sikerülni.
2014. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

töröld ki. teljesen. face, mail, telefon... de cssak ha végleges döntés. :)


a suliban tegyél úgy mintha nem látnád. Hülye módszer, de nekem bevált. :D

2014. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!