Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őket?

Figyelt kérdés

exem kidobott egy másik csaj miatt. a csaj féltékeny rám, nem ismer, de én közelebb vagyok az exemhez, mert mi egy suliba járunk. a csaj állandóan kiposztol valamit face-re, nekem szánja főleg, hogy ő mennyire boldog meg hogy ha "valaki" (én) hozzáér, megöli...

el akarom őket felejteni, de így nem megy. bár igaz, én kémkedek utána, de nem tudom megállni... mert van hogy valami rosszra utalót tesz ki, hogy összevesztek vagy valami, akkor meg örülök :D

mit csináljak? már 2 hónap eltelt így és még mindig bánt a dolog... és a csaj most úgy érzi, ő a jobb nálam.

18/L


2014. jún. 1. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Ha akarsz lelkizni irj
2014. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked már semmi közöd hozzájuk, hiába látod minden nap az exedet. Foglald el magad, keress magadnak valaki mást, akár csak beszélgetni is. Jobb nem belepiszkálni a múltba. Az új barátnő meg nagyon gyerekesen viselkedik, nem valószínű, hogy sokáig kihúzzák együtt. Ettől függetlenül sem kellene várnod a srácra, ha már egyszer szakított.
2014. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!