Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szerelemmel szeretni? Mi van ilyenkor? Mi a helyes?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Persze! Én például szeretem az anyukámat is, meg az apukámat is!
2014. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bővebben?
2014. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szeretni lehet. Szerelmesnek lenni nem.

Mi a helyes? Ezt nem tudom, mert nem tudom, mi a helyzet.

Csak a kategóriából sejtem, hogy házastárs van és belépett egy harmadik a képbe.

A helyes az, ha senkit sem verünk át. Nem csaljuk a házastársunkat, nem hazudozunk neki. A szeretőt meg nem kábítjuk azzal, hogy majd érte elhagyjuk a házastársunkat.

2014. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha szerelemre gondolsz,akkor igen.

Azt kell választani amelyiket jobban szereted.

egyébként ma már volt egy ilyen kérdés


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A feleségünket és még egy nőt vagy a férjünket és még egy férfit.
2014. jún. 18. 10:37
 6/12 anonim válasza:
Szeretni lehet persze, de szerelemből (ha igy gondoltad)szerintem nem. Talán ha együtt vagy valakivel, ės megismersz egy másik embert is akkor igen. De ėn ilyen helyzetben szerintem nem hagynám el. Persze ez csak az ėn vėlemėnyem:)
2014. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak ámítod magad, vagy így akarok tisztára mosni a lelkiismeretedet.

Ha valakit szeretsz, azt nem bántod, nem vered át, nem hazudsz neki. Magadat szereted, mert csak neked jó, hogy ketten vannak.

2014. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ha beleszeretsz a meglévő párod mellett másba, akkor az újat kell választani. Egyszerűen azért, mert ha annyira szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba.


Másrészről, ha szereted és tiszteled azt, akivel együtt vagy, nem hagyod, hogy belépjen a képbe bárki. Ez kizárólag döntés kérdése. Ha érzed, hogy valaki kezd kísértést jelenteni, csinálsz egy hátraarcot már a legelején, és nem hagyod kibontakozni. Ha belemész, esélyes, hogy megcsalás lesz.

N26

2014. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én csak magamról tudok beszélni.

Az előző kapcsolatomban kétszer megcsaltam a volt párom. Tudom, ne is mondjátok, mocsok dolog volt, és előbb kellett volna kilépnem, utána félrelépni.

Mindkétszer szerelmes voltam abba, akivel megcsaltam. A volt párommal pedig akkor mindig csak gondok voltak, viták, veszekedések, verekedések(!). Kaptam tőle akkora pofont egyszer, hogy a vérem csordult ki.

Aztán amikor megint úgy nézett ki, hogy rendbejön a kapcsolatunk, kiszerettem a másikból, és újra őt tudtam szeretni.


A férjem teljesen más, mint a volt párom. Hihetetlennek tartom, hogy évek óta, amióta együtt vagyunk, folyamatosan szerelemmel szeretem. A kapcsolatunk is más, és egyszerűen rá nem tudok nézni más férfire ÚGY, mert a férjem a mindenem. A kapcsolatunk tökéletesen működik, nem fér be más nekem.



Szerintem egy érett gondolkodású ember nem tud két embert szerelemmel szeretni.

2014. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat kizárólagos, két embernek a szoros kapcsolata, benne van a nevében. Ilyenkor választani illik, hacsak a másik nem szintén két emberbe szerelmes típus, bár az nem szokott senkinél sem nagy tetszést aratni, ha nem ő az egyedüli. Ebben az esetben úgy igazságos, hogy a régi, már megalapozott kapcsolatot válasszák. Szeretni lehet más szinten is embereket.
2014. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!