Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egyszerre két fiúba is. Mi lenne a helyes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje szerelmes vagyok egy fiúba, aki nem mellesleg velünk él, ugyanis a fogadott testvérem, ami azt jelenti semmi rokoni kapcsolat nincs köztünk, tehát nem vagyunk vérrokonok. Ő is szeret engem, két hónapja titokban össze is jöttünk. Vele vesztettem el a szüzességem. De bizonyos okok miatt szakítottam vele kb. két hete. A múlt héten több haverral is voltunk a nyaralóban, ahol jobban megismerkedhettem öcsém barátjának a bátyjával, akivel korábban is beszélgettem már, de igazán nyaralás közben ismertem meg. A lényeg h lefeküdtünk egymással, és nagyon jó volt, de később előző barátommal is szeretkeztem. mint két kirakós darabkája úgy illünk össze minden téren, és tényleg nagyon szeretem, de itt az a másik fiú is. Őt is nagyon megszerettem. A két fiú egyébként tűz és víz, annyira mások. Nem tudom mit tegyek. nem akarok senkit sem megbántani. Ti voltatok már úgy h egyszerre két emberbe is szerelmesek letettek? Fiúk, és lányok válasza és véleménye egyaránt érdekelne.

2013. júl. 29. 10:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
A masodikat valaszd. Hisz ha szeretted volna az elsot,nem lett volna a masidik.
2013. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahol irigylem az ilyen embereket akiknek ennyi minden történik az életében és mégsem képesek megbecsülni ezt. Egészen őszintén kérdezem? Normális embernek tartod magad?

Eleve már az milyen, h összejössz a fogadott testvéreddel még ha nincs is rokoni szál köztetek? Aztán meg összefekszel a másikkal majd megint az előzővel? Nézd ne reklámozd ezt, mert ezek után egyetlen normális férfi sem fog rád nézni. Ez nagyon gáz. Remélem egy nap visszakapod.

2013. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
picit tényleg gáz. de tudod mi a baj? Hogy tiszta dolog már egyikkel sem lenne. Mert megcsaltad mind a kettőt ha jól utána gondolsz. szóval picit benézted. :(
2013. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Na, ebből egy egész tisztességes és mocskos édeshármast lehetne összehozni, ott megkapnád ami jár neked...
2013. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora egy büdös r*banc vagy, te jó Isten...LELŐNI AZ ILYENEKET!!!! Az ilyen kis senkiházik miatt állítja be néhány férfi az összes nőt büdös k*rvának! Remélem minél előbb megtudja mindkét gyerek, h mekkora sz*ajha vagy!!!
2013. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sándorjános ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk, de összetörni se szabad a kis szívét, ha épp a másikhoz fordulsz oda. Szerintem valószínübb, hogy a veletek élő ismer jobban. A másik lehet csak futó kalandként tekint rád, de ehez őt is kellő szinten ismerni kéne. Ha a 2. TÉNYLEG szeret téged (megvallja szemtől szembe színészkedés esélye nélkül), akkor őt válaszd, és szegény fogadott testvéreddel próbálj tapintatos lenni, amíg nem készült fel rá, hogy közöld. Ilyen esetekben sose szabad egyből a nyakába önteni valakinek a szurkot, meg kell várni, amíg eléggé eltávolodtok egymástól, hogy ő se kapjon se depressziót, se dührohamot, ha mégis szeretett téged. A másik verzió, ha a 2. nyuszi megmondani, hogy kellessz-e neki igazán, vagy egyszerűen, mint egy ismeretlen eltávolodik tőled (na igen ezek a modern kapcsolatok, amik pár hónapig tartanak), ez esetben maradj a fogadott testvéred oldalán és szüleitekkel kellő fegyelemmel, felkészültséggel közöljétek, hogy ne zavarják el otthonról. Ha tényleg szeret, akkor kiállja a rágalmazásokat, ha nem, hát akkor mind kettőtök helyzete borzasztó lesz -> Őt a szüleid valószinüleg kidobják, te meg kapsz egy anyai pofont és megszakadhat a szíved otthon nélküle.
2013. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy szajha nyugi, csak nem tudsz még utalkodni az érzéseiden. De ezt benézted sajnos. Szerintem egyiket se válaszd, vagy ha mindenféleképpen akarsz, akkor leszek ÉN.
2013. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyen durván fogalmazni, de 5-nél a pont.


Undorító vagy.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: kettőt szeretni nem lehet, te egyiket sem szereted. Csak jó a szex, ennyi. Ezt a kirakós (álljunk össze, mint két kicsi legó) dolgot hagyjuk már.

2013. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szánalmas, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.. az ilyeneknek ki kéne halnia az evolúcióban
2013. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" az ilyeneknek ki kéne halnia az evolúcióban"

Az evolúció annak kedvez, aki többet szaporodik, így a kérdező evolúciós szempontból kifejezetten életképes egyed.

2013. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!