Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek egyszerre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek egyszerre egy férfiban?

Figyelt kérdés
Lehet egy fiú egyszerre helyes, jó alkatú és művelt, okos is? Az ismerőseim azt mondják, hogy nem valószínű, hogy ilyen fiút valaha találok. Mármint akiben minden meg van. Mert ha valaki olyan jól néz ki, akkor az nem fog könyvekkel babrálni vagy zenével foglalkozni. Viszont ha érdeklődő és művelt, akkor az a külsejét érintő hiányosságai miatt van. Én ezt nem akarom elhinni. Vélemények erről? Kort és nemet légyszíves.

2012. dec. 4. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mért ne lehetne....
2012. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek egyszerre az álmaidban?

Nyugi, idővel kialakul! ;)

2012. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 EffyStonem96 ***** válasza:

Senki sem tökéletes... Mindenkiben fogsz találni hibát szerintem, az a te döntésed, hogy túl tudsz-e lépni rajta vagy sem... Valószínűleg nem fogsz olyat találni, aki mindenben jó, és okos, és jól néz ki, és minden egyéb...

17/L

2012. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! Sőt úgy nézek ki mintha Taylor Lautner és Robert Pattinson keveréke lennék! Bár a hangom kicsit Justin Bieberes:(
2012. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
BAROMSÁG. miért ne lehetne? csak az arányok mások. értelmeset lehet találsz 10ből 3at, jóképűt szintén 10ből 3at, olyat aki jóképű és intelligens és kigyúrt és még anyagilag is jól áll meg lehet már csak 400 ból 1. Létezik csak minél több szűrőt hagysz bekapcsolva annál kisebb az esélyed, hogy megtalálod...
2012. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én párom pont ilyen:)jóképű sportos és még értelmes okos buksis is.:)meg lehet találni csak nincs belőlük sok.29/n
2012. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet! De ha már elmúltál 25, akkor úgy bővítve a tulajdonságait, hogy legyen normális munkája és ne legyen link alak(ergó legyen megtakarítása),ne legyen smucig felhívni telefonon,küldjön sms-t és ne sajnáljon egy 500ft-os hamburgert,vagy egy szál rózsát tőled néhanapján,akkor azt kell mondanom, hogy már nem létezik az illető!
2012. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez csak valami hülye ábránd és 18 évesen illene kinőnöm belőle?
2012. dec. 4. 18:18
 9/14 EffyStonem96 ***** válasza:
Azt nem mondom h egyáltalán nincs ilyen pasi... Hibátlan nincs, az igaz... De ne add fel, találd meg a neked tökéletest, mert olyan igenis van! :)
2012. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy létezik ilyen, csak te nem vagy olyan kategóriás csaj valószínűleg hogy labdába rúgj.Álmodozni persze szabad :D
2012. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!