Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek az olyan lányokat akik sminkelik magunk?

Figyelt kérdés
Persze nem olyanra gondolok hogy 1kg vakolat az arcon, hanem szolidabb sminkre gondolok!:)
2014. jún. 18. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
magukat *
2014. jún. 18. 17:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze miért lenne ez baj? :D

25\F

2014. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha a nők nem sminkelnék magukat kihalna az emberiség.
2014. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert vannak olyan pasik akiknek egyeltalán nem jön be.. és most csak kiváncsi vagyok,hogy melyik van többségben :)
2014. jún. 18. 17:06
 5/9 Rékcsi ***** válasza:
Az én barátom nem szereti, ha egy csaj sminkeli magát, én meg nem szeretem sminkelni magam, szóval nincs gond :D
2014. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább természetes
2014. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy minimális smink mindenkinek kell. Kiemeli a természetes szépségét a lányoknak. Aki nem használ az vagy beképzelt, vagy tényleg tökéletesen néz ki. Ha fiatal korában nem tanul meg sminkelni valaki, akkor később elég nevetségesen tud festeni, ha meg kell jelenni valahol, üzleti vacsora, munkahelyi megbeszélés akármi, és látszik, hogy életében először nyúlt sminkhez.

Igenis, hozzátartozik egy igényes nőhöz a smink is.

2014. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok.
2014. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-esnek abszolút igazat tudok adni... a sztereotípiák a vakolatról meg a bohóc kinézetről pont az ilyen nők miatt van. Akik világéletükben "természetes"nek vallották magukat holott csak lusták voltak sminkelni, vagy idegenkedtek tőle. Ha már természetesnek mondható a pattanásos arc, karikás szem.

Aztán az ilyen "természetes" nők egyszer bekerülnek egy olyan közegbe ahol már fontosabb a kinézetük - üzleti vacsora, színház, randi, szórakozóhely - és életükben először magukra kennek 3 tonna vakolatot, meg persze pandamaci szemeket. Aztán jön a rinya, h a smink milyen sz . r :D

na mind1, fiúként csak annyit tudok mondani, h az alapvető igényességhez sztem hozzátartozik egy minimális smink, vagy legalább az, hogy tudjon sminkelni (ha természetes a bőre, akkor nem kell, de sztem alap, h értsen hozzá). ha már a férfiaktól is elvárás a _tökéletes_ arcbőr és mi még nem is sminkelhetünk (mondjuk nekem nincs is rá igényem, de hátha vkit bosszant) akkor már hadd várjuk el mi is a nőktől a tökéletességre törekvést.


24/F

2014. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!