Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány tudja magáról, hogy szép, kap sok pozitív visszajelzést, de még sincs önbizalma? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Komoly, van! Én most egy ilyen lánnyal járok. Csak félénk:/ 16f
2014. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az a nagy bajom hogy minden apró szót komolyan veszek és kihat rám. Ha valaki megjegyzi hogy érdekes a hajam azt annak veszem hogy rossz mert ez nekem azt jelzi. Minden nap amit összeszedek azt el is vesztem könnyedén. Plusz sok biztatásra is szorulok.
2014. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működik, hogy mondják, hogy szép vagyok, ezáltal el is hiszem, hogy az vagyok - viszont én egyáltalán nem gondolom így.

19L

2014. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokáig én is ilyen voltam. De a megoldás csupán az önismeretben rejlik, nem minden lánynak hízelgő, ha csak azt hallják, milyen szívesen megdugnák őket. Ha egy lány/nő tisztában van önmagával és az értékeivel, többre tartja magát és tudja, mit vár egy férfitól, önmagától, mennyit ér, mi éri meg és mi nem és tudja, mit érdemel. :)
2014. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert ha nekem dicsérik a külsőm, vagy bókolnak, jól esik, de nem veszem annyira komolyan. Viszont sokkal jobban szeretem, ha a személyiségemet dicsérik, a kisugárzásom, akkor valahogy jobban elhiszem magamról, hogy érdeklődnek irántam.
2014. jan. 10. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Válasz: múlt.
2014. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!