Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha többször is megenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha többször is megengeditek egy fiúnak, hogy az arcotokat cirógassa, a kezeteket fogja, és ti is megölelitek őt, akkor vonzódtok hozzá?

Figyelt kérdés
Többször is megesett már, amit a kérdésben írtam, az öleléseket rendszerint a lány kezdeményezte, de én is átöleltem pl. a vállát, és úgy mentünk egymás mellett a folyosón. Puszilkodni is szoktunk (mármint újabban úgy köszönt), meg felköszöntöttem születésnapján, és akkor is átöleltük egymást, simogattuk egymás hátát, megpuszilt, cirógattam egy kicsit az arcát, megfogtam a kezét stb. Volt már szó közös programról is, csak sajnos mindig közbejött valamelyikünknek valami. Szóval ilyen esetben nem csak haverként néztek az adott srácra, lányok? Még sose voltam ilyen helyzetben, eddig mindig csak barát voltam, testi érintkezés se nagyon volt, és kicsit félénkebb is vagyok.

2014. jún. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelmű. :)
2014. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tennék ilyeneket, és akkor engedném, hogy cirógasson és simogasson bárhol, ha vonzódnék hozzá.
2014. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,de én csókpárti vagyok.Amíg nincs csók,engem ne simogasson senki.
2014. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


#3: Igen, ezt értem, viszont itt meg pont ő kezdeményezett ilyesmit, először megsimogatta a vállam, egy másik alkalommal én simogattam az övét, aztán meg elkezdett ölelgetni stb. Meg is lepett vele rendesen. :)

2014. jún. 18. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!