Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van arra, hogy a középiskolában rámtaláljon a szerelem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és szeptemberben megyek középsuliba.Még nem volt kapcsolatom.Csak egyszer régen kb ötödikes koromban,de az nem is nevezhető kapcsolatnak,nem is tettszett,csak azért,mert másnak is volt fiúja.Remélem tudjátok milyen ez az érzés.:) De azóta csak tettszettek fiúk,meg egyszer szerelmes is voltam,de úgy igazából még nem volt kapcsolatom.Az barátnőimnek mind már volt barátjuk,csak nekem nem,pedig én vagyok a legidősebb közülük.Félhosszú barna hajam,barna szemem van,az átlagos testalkatnál kicsit vékonyabb alakom van.Az arcomra nem tudok mit mondani,hiszen nem én látom.:) Mennyi esélyem lehet,hogy a középiskolában lesz egy fiú,akibe szerelmes leszek,és kölcsönös is? 15/L
2010. jan. 3. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sok :)
2010. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sok.

rád fog találni ne félj.

2010. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi mint bármikor máskor:D...Azt az ember soha nem tudja, h mikor tör rá...lehet, h lesz lehet, h nem...De gondolom te 6 osztályosba mész akkor meg lesz időd bőven:)
2010. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én rád találnék :)

15F

2010. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem 6osztályosba megy.. xD


Am ugyanannyi mint máshol. Hova mész? :"D

2010. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kissé idétlen a kérdés.Majd Rád talál,ha eljön az ideje.Nem maradtál még le semmiről az égadta világon!
2010. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát olyan 720 napnyi : )
2010. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Iparművészetibe megyek,félek,mert azt mondták a művészek mind elvontak.De ha az általános részre megyek talán normálisabbakkal találkozok.:) 4 év az általános és érettségi után is ott szeretnék még tanulni 2 évig.6 év:D
2010. jan. 3. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
50%... vagy igen , vagy nem :D
2010. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:O Nemmondod??:D:D Erre nem is gondoltam!!:D
2010. jan. 3. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!