Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövőnk, eljuthatunk a házasságig? Összeillünk? Vagy inkább hagynom kellene a dolgot?

Figyelt kérdés

Flörtöltem ma a pénztárossal a boltban. Velem egyidősnek tűnt, és eszembe jutott, vajon lehet-e közös jövőnk.


Én furcsán magasan képzett vagyok (most a doktorimat csinálom), és szeretek olyasmikről beszélgetni, mint a kormány döntései.


Nagyon megtetszett ez a srác, és biztos, hogy lenne bennünk közös: pl. nagyon-nagyon jó a humora, tökéletesen válaszolgattunk ma egymásnak.:)


De vajon egy házasságban ez működhet? Persze nem akarok házasodni egyből, de ennyi idősen nekem már fontos a jövő is.


Szóval szerintetek tudna engem támogatni és biztatni a karrieremben, vagy pedig kisebbnek érezné magát? (utóbbira is volt már példa párkapcsolatomban, és előbbire is)


Én úgy gondolom, tudnám őt támogatni abban, amit csinál.


Ezt nem csak ráértve kérdezem, hanem úgy általánosságban. Nektek mi a tapasztalatotok?


26 L Budapestről



2014. jún. 19. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
szóval eddig csak flörtöltél vele és már az esküvőn jár az eszed, ha ez nem kamu akkor jobb ha a srác menekül
2014. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
" Persze nem akarok házasodni egyből, de ennyi idősen nekem már fontos a jövő is. " Ahogyan írom:) ez nem azt jelenti, hogy máris akarom, hanem egy értelmetlen dologba nem fogok bele.
2014. jún. 19. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Mégis milyen lehetőséget látsz egy olyan pénztáros fiúba, aki minden nővel flörtölget a kasszába? Egy jó d.gás kinéz a dologból, de házasság nem.

Ez nem munka vagy végzettség kérdése, inkább személyiség. Olyan ügyvéd se kellene, aki neki áll flörtölni amikor bemegyek hozzá.

Tudod ez a minden nőt megkaphatok típus.

2014. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha férfi és bolti pénztáros, akkor biztos, hogy meleg, sajna :-)
2014. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én alapból nem gondolkoztam el ilyesmin ha flörtöltem valakivel,persze igen milyen lehet vele a kapcsolat,de ilyen nagy távlatban nem gondolkoztam...
2014. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Ha férfi és bolti pénztáros, akkor biztos, hogy meleg, sajna :-)"


erre még nem is gondoltam, nem nagyon találkozni férfi pénztárosokkal, ez igaz. De azt hittem, ez is olyan, mint a tanári szakma.

2014. jún. 19. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:

"és szeretek olyasmikről beszélgetni, mint a kormány döntései."


Ez érdekes téma, de itt most nagyon viccesen hangzott.


27/F

2014. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány kapcsolatod volt eddig és mikor vesztetted el a szüzességed?
2014. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagy kamu. Megkerdeztem nyilvanosan miert torotettee kerdezo az eredeti valaszt, most az enyemet is toroltette. Kar idot vesztegetni ra.
2014. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: 18 évesen, és komoly 3 volt. (3-3-3 évekig tartottak)


utolsó: nem csak én kérhetem a válaszok törlését!:)

2014. jún. 19. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!