Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom (31) Én (21) összeillü...

Barátom (31) Én (21) összeillünk-e szerintetek a 11korkülömbség miatt? Ráadásul van egy 13éves lánya, amit a kapcsolat elején leis tisztázott! Van ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsesz elirtam! Én 20 vagyok! És 11év a korkülömbség
2009. szept. 14. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:

En ismerek olyant akinek 20 ev korkulonbseggel mukodik es olyant is akinek 2 ev ellenere nem...szoval sokmindentol fugg...az, hogy sok vagy keves mindenki maga donti el...

A kapcsolatotoknak lehet jovoje (ha ugy erzitek)...de csak, ha eltudod fogadni azt, hogy neki van egy lanya...

persze lehetnek mas buktatok, de azok mashol is vannak. ha szeretitek egymast megoldhato:)

2009. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A férjem és köztem 10 év és 9 hónap van...
2009. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hali:):)

Csak azt tanácsolnám hogy ha szereted tiszta szívedből és a kislányával is kijösz akkor miért ne??!! A szerelemnek nincsenek akadályai,ám ha neem nagyon jösz ki a kislányal akkor vigyázz mert ez a kapcsolatotokra is mehet !!!

2009. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Ha minden jó köztetek és a kislánnyal jól kijössz, ez a korkülönbség abszolút nem hátrány.
2009. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen rendik vagytok :) Csak az a baj hogy még nem nagyon ismerem a családot, mert olyan mintha nem akarná hogy megismerjenek.. nemtudom :( ok egy hónapja vagyunk együtt, de szeretné hogy odaköltözzek!
2009. szept. 14. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
20 éves voltam amikor megismertem a párom, aki akkor 31 éves volt. Eleinte fura volt kimondani, hogy 11 év van közöttünk, de amikor a szemébe néztem elfelejtettem a korkülönbséget, tudtam hazaértem. Most 23 éves vagyok, a férjem pedig 34. A forró szerelem megmaradt, csakúgy mint a 11 év. :)
2009. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ismerek olyan párt, ahol a kiscsaj egyidős a pasi a lányával.

ami a legdurvább, hogy a pasi 47, a csajszi meg 21.

22éves vagyok, de az igazat megvallva, semmi nem venne rá, hogy apámkorú pasival kavarjak :)


visszatérve: ők már több mint 1 éve jól megvannak. bár a csajról megvan a véleményem.

2009. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áh.. köszi a válaszokat! Sajna kaptam egy rossz hirt..:( Most kaptam egy smst tőle hogy legyünk barátok :(
2009. szept. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!