Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy viselkedtek a legjobb lány barátotokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni egy srácról, hogy többet szeretne -e vagy sem... :/

2014. jún. 19. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A srácok mindig többet szeretnének...
2014. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
baráttal nem jó ám kezdeni... mondjuk én az enyémmel volt h ott is aludt nálam.. de persze nem volt semmi mert barát.
2014. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak ez igazából nálunk többnek indult, mint barátság tavaly ősszel, tudja, hogy tetszik nekem, de úgy is viselkedik, mintha akarna is valamit, meg úgy is mintha nem annyira. Mire ma az egyik barátnőm benyögte, hogy lehet csak legjobb lánybarátjának tekint már csak, mert személyesen nem vagyok olyan nő, akit a srác elképzelt, ezzel is bogarat ültetve a fülembe.
2014. jún. 19. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi anno megmondtuk egymásnak, hogy lefeküdnénk egymással, de amikor az egyikünk nyomult, a másiknak volt valakije.


Ha ezt nem tudod vele megbeszélni, nem a legjobb barátod. Legalábbis szerintem 2 barát ezt is simán megdumálhatja, mert a barátság szent. (Persze csak hetero módban.)

2014. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!