Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi nektek az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi nektek az átlagos test ha ez a jó?

Figyelt kérdés

[link]


Férfi szemmel azt mondom hogy ez egy nagyon vacak test. Csirke láb,a karjai mint egy kislányé,válla,hasa nincs. A mellkasa ami még kb elmegy.

Ehhez képest itt feldicsérték alaposan,mondván ez az átlagnál jobb.

Mi az átlag ha ez a "jó"?

(Ami szerintem az ideális innen indul : [link] )


2014. jún. 19. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amit te linkeltél, hogy "ideális" az nekem nem jön be, az első kép jobb mert valamivel természetesebb, nem az jön le belőle hogy az illető fél életét a kondiban tölti... Amúgy nekem speciel a nagyobb darab (nem izmos) srácok jobban bejönnek. Hidegen hagy, mennyire erős valaki, ez nem az ős vagy a középkor, hogy annyit számítana az erő.
2014. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért azt hozzá tenném, hogy lehet h a lányoknak most az első kép jön be és a második egyáltalán nem, de kíváncsi lennék, ha a való életben találkoznának egy kisportoltabb sráccal akkor vajon hányan mondanák azt, h "pfuj, kopj le.."

Nem hiszem h sokan, szóval ez így nem igazán hiteles felmérés lesz kedves kérdező :D

2014. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es.

Miért is nem?:D

Azért, mert itt néhányan nem a mai tinir**bancokat képviselik, vagy miért?: D

Szerintem nem olyan hihetetlen, hogy simán képesek lennénk a másodikat elküldeni. Az izom nem minden.

Valaki pedig írta, hogy igen, látszik rajta, hogy a fél életét a kondiban tölti, olyan meg kell a francnak.

2014. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12-es két éve randiztam egy úszómesterrel, totál kisportolt test, pláne hogy mellette valami küzdősportot is nyomott, de az első randi után kasza volt, mert a vonzalom csak az ő részéről volt meg. Nem tudtunk miről beszélgetni, az meg hogy folyton dicsér, nekem nem jelent semmit.
2014. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12


Barátom nagyobb darab, nem kisportolt testű férfi és ránézésre is tetszik, nem csak a "belső értékek" miatt szeretem. Egy ilyen izmos férfi ránézésre sem tetszik (emellé jön még, hogy általában belsőre sem az eseteim, ismerek 1-2 ilyet, egyikük sem túl érdekes ember, gondolom ezt próbálják kompenzálni azzal, hogy mindenáron próbálnak annak látszani) - ezen nem tudom mi lenne olyan hihetetlen, az emberek nagyobb részének ugyanolyan az ízlése, de van mondjuk egy 30% akinek meg más, mint a többieknek és nem csak azért mondják, hogy nekik ez nem jön be, hogy olyan jó fejnek látszódjanak...

2014. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez ugyan olyan szitu, minthogy a pasik mindig mondják, hogy a kis mell is jó, aztán azért csorog a nyáluk a strandon amikor a csaj lóbálja a D-s csecseit, szóval nem kell álszentkedni
2014. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első sokkal jobban tetszik. Pont az ideálom. :D
2014. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!