Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő lehetnek legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő lehetnek legjobb barátok?

Figyelt kérdés

Hosszútávon, extrák nélkül.


Igen/Nem? Miért?


(20as korosztály)


2014. jún. 20. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egyik fél se érezzen többet, úgy ritkán.
2014. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Valaki mindig többet akar, még ha nem is szerelmet, de azért lefeküdne a másikkal. És ha meg is történik, nem gond ha tényleg jó barátok vagytok.

Mi nagyon jó barátok vagyunk nekem volt barátnőm neki pasija soha nem voltam rá féltékeny, ő se rám szerintem, de mindig oda oda szúrtuk egymásnak, h bejövünk egymásnak meg ilyen szexuális töltetűeket... 4 Év barátság után esett meg a dolog, nagyon kicsit ittasan. Baromi jó volt, de soha többé nem ismételtünk, azóta is nagyon jó barátok vagyunk és még mindig megy a szurkálódás mint régen.

2014. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kétféle barátság lehet férfi és nő között. AZ egyik a szerelem a másik pedig mikor szörnyen rondának találják egymást, de bírják egymás személyiségét.
2014. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#2 Mármint a farkaddal megszurkálod a puncikáját?
2014. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kölcsönösen szépnek/jóképűnek találják egymást, meg a személyiség is oké, csak valahogy nem lépett tovább a dolog akkor se, amikor mindkét fél szabad volt.
2014. jún. 20. 00:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz barátság soha, max szerelem.
2014. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem csak fiú barátaim vannak, a lányokkal nem érzem azt, hogy önmagam vagyok, nem tudok felszabadult, őszinte lenni, nem szeretem a társaságukat. Már évek óta csak fiúkkal lógok, sokkal jobb :)

21l

2014. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7es kíváncsi lennék hány nem dugna meg közülük.
2014. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7es kíváncsi lennék hány nem szerelmes beléd, és nem csak ezért kedvesebb veled, mint az átlagos lány barátaid - közülük.
2014. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem erre pasi ismerős azt mondta,haverság van, barátság nincs.
2014. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!