Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha álmomban csókolózok valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha álmomban csókolózok valakivel, akkor valószínűleg (tudat alatt) vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Eddig se tartottam visszataszítónak, de sose jött be különösebben. Egyszer valaki azt is hitte, hogy biztos tetszik, de tényleg nem így volt. Ez az álom viszont elgondolkodtatott. Lehet, hogy csak azért volt, mert eleve elgondolkodtam ezen, hogy miért hiszi azt xy, hogy bejön nekem? Vagy tényleg tetszik tudat alatt?

2014. jún. 20. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én ezek szerint tudat alatt Tóbiáshoz vonzódom a Barátok Köztből. Jó tudni.


Amúgy nem, nem jelenti azt, de ha ilyesmit álmodsz az egy kis ideig (max. 1-2 nap) ébren is hatással lehet rád.

2014. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nálam ez biztos nem igaz...

Én csókolóztam/voltam álmomban olyanokkal is, akiktől ébren majdnem elhánytam magam, hogy velük voltam. (Értsd egy idős rokon) ennyire azért nem vagyok beteg.

2014. jún. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is csókolóztan már álmomban olyan sráccal akire nem tekintek úgy mármint hogy nem érzek iránta többet barátságnál sőt még le is feküdtem vele az álmomban
2014. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!