Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg azért utálnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg azért utálnak, mert lefeküdtem párszor a legjobb haverjukkal?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú aki tetszett de én nem jöttem be neki, nem is volt semmi köztünk. Majd rá 3-4 hónapra a legjobb haverjának a haverjának bejöttem, és elkezdtünk járni. Az elején semmi probléma nem volt,megértettük egymást meg minden..Sőt még a haverjával is jóba lettem meg azzal a fiúval is aki régen bejött. Majd az akkori pasim akivel jártam mondta, hogy beszélt a haverjával arról hogy én meg a pasim mikor fogunk már végre szexelni.(kb 1 hónapja se voltunk még együtt) Mondtam neki, hogy még korainak tartom és így is elég gyorsan haladunk.Erre azt mondta pedig a haverom azt hitte simán belemész most. Eltelt még másfél hónap, lefeküdtünk..Aztán együtt voltunk még pár hétig. utána otthagytam, mert elég csúnya dolgokat csinált a hátam mögött,hazudozott,körülményei se voltak valami jók, családjából páran ki nem álltak és akárhányszor a mamájánál voltunk folyton bejött ittasan a nő elzavart minket meg káromkodott velem(kb napi szinten) Miután szakítottunk a haverja szó szerint a halálomat kívánta.(nem tudom miért) Akinek meg régen bejöttem bepróbálkozott én meg visszautasítottam erre azt mondta, hogy FÉLÉNK vagyok és semmibe sem lennék benne. Majd rá öt perc múlva már egy k...va nagy rib....cnak nevezett.. Áh nem is értem..
2014. jún. 12. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van pihengess
2014. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál hideg tejcsit kiscica! xD
2014. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem... nem azért. Hanem azért mert velük meg nem. Valószínűleg - s most dicsérni foglak - jó vagy az ágyban, jó vagy orálban, s ugye nem tévedek nagyot ha azt mondom, hogy lenyelted a barátodnak a végén?? Hm???


Mert bizony a barátai ezt tudják, s szerették volna ők is. Ennyi. Egyébként mi a választ a fenti kérdésemre??

2014. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!