Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínűleg én rendelkezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg én rendelkezem a csajozásnál leghátrányosabb tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

-190 cm-es testmagasság

-vékony alkat,széles váll/keskeny csípő,nehezen hízok/izmosodok(most vagyok 82-83 kg,kis felesleg a hason)

-semmi extra:egyenes,barna haj,barna szem

-nem vagyok az a bulizós,nagyszájú,beszólogatás,tanulással keveset törődő,sportmániás rosszfiú,inkább csendes,visszafogott,magának való


2014. máj. 11. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezekből emeld ki azt, ami hátrányos tulajdonság.
2014. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak azokat írtam le
2014. máj. 11. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
látom gyik-en mindenki megszállottan az agyába vette azt hogy ha magas akkor hátrányban van....jó én is 190cm+ vagyok de jól érzem magam így :) ja és kocka vagyok
2014. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Öcsém, mennyi bajotok van... Most ezt komolyan elhiszed, hogy hátrányos tulajdonságok és tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak önbizalmat jöttél növelni?

A párom sem bulizós, nem nagyszájú, beszólogató, nem sportmániás, többnyire csendes, visszafogott, törődő, kocka.

És imádom.

2014. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én majd segítek kiemelni:

-önértékelési problémákkal küzdő egyén

-búskomor

-nem jár szórakozni ezért nem is ismerkedik lányokkal

-interneten vár biztatást hogy nem ő a szerencsétlen hanem minden lánynak rossz az ízlése


pedig csak le kéne szólítani és udvarolni kéne nekik (meg persze jól kell tudni választani)

2014. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet, ha küldesz, én is küldök. 20L
2014. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen olyan dolgot szűrtem le ebből a kis leírásból, ami hátrányos. Ez pedig az önbizalomhiány!

A többivel a világon semmi gond nincs, csak egyszerűen nulla az önképed és azt hiszed, hogy mindenki leír, mert olyan vagy amilyen.

Nincs olyan ember, aki ne lenne valamiben különleges! Észre kell venned magadban ezt a különleges dolgot, amiben te jobb vagy a többieknél és arra kell felépítened a csajozást!


21/F

2014. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 191 cm magas vagyok és 65 kg, szóval miről is beszélsz?! Össze pisilném magam örömömben ha 83kg-ra fel tudnék hízni napi 5 kajálással, sőt már 75kg nál is se**em csapkodnám a földhöz örömömben.
2014. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!