Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a jelek miket jelentenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek miket jelentenek?

Figyelt kérdés
Egyszer minden lánnyal kezet fogott, velem is de az èn kezem hideg volt, igy elkezdte felmelegiteni, ez volt pont egy hete, ma pedig megint megfogta a kezemet de most elràntotta amikor èrezte h hideg.... Lehet viccesen hangzik, sõt talàn hülyèn de ez van... mit jelenthet? 14/L

2014. jún. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Hogy nem jó a vérkeringésed. Lehet mozognod kéne, mert le fognak állni a szerveid.
2014. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De kis édes vagy! :) Tudod, én is mindig ebbe a 'hibába' estem, ha tetszik egy fiú minden apró jelentéktelen dolgot jelnek lehet értelmezni. Nem jó dolog bemesélni magadnak hogy jaaajj ez jelent valamit. LEHET, hogy tetszel neki, nem tudom de ebből szerintem nem kell rá következtetni. Jó tanács (bántás nélkül!!) ne legyél kis naiv! Sokkal rosszab,hidd el nekem:)
2014. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 kössz a jó tanácsot, igyekezni fogok :)

#2 oooo.... nem règ kezdett el tetszeni, de már belebolondulok, hogy egyszer tiszta rendes elbeszèlhetünk, nèha pedig bunkó, szóval, megôrülök...:( de azèrt köszi...

2014. jún. 20. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban (és még jó pár évig) a Fiúk nem elég érettek egy kapcsolatra. Nem tudnak közeledni sem egy lányhoz, az udvarlást már meg sem említem, mivel az már rég kiment a divatból. Várj még pár évet te is az ismerkedéssel, addig alakíts ki barátságokat, ismerd meg a Fiúk viselkedését. Az egy dolog, hogy tetszik, valószínűleg ennek köszönhetően éled bele magad túlságosan, és képzelsz minden apróságot jelnek. :) Ennyi idősen a Fiúk még nem is tudják használni a micsodájukat, Nemhogy azt, hogy egy lánnyal hogyan kell bánni. :D
2014. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!