Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelentenek ezek a jelek...

Mit jelentenek ezek a jelek egy beszélgetésben?

Figyelt kérdés

Boccs, lehet nem a legmegfelelőbb helyre írom...

Beszélgetek egy lánnyal és fura hangulatjeleket(?) tesz a mondat végére.Pl.: ":Q" ":R" ":G" ":F".. fogalmamsincs mik ezek, de megkérdezni meg nem akarom, mert nem akarok beégni előtte. Amúgy normális a csaj, gondolom ahol Ő lakik szokás ez...csak én ugye, nem ott lakok így nem ismerem.

Kösz, a normális válaszokat!


2013. nov. 18. 23:39
 1/7 Anyád Lába ***** válasza:

Első: retardált a szám

Második: retardált a szám

Harmadik: retardált a szám

Negyedik: retardált a szám

2013. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külföldön lakik? Ilyeneket még én sem láttam. :D
2013. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az F,R és a G,az az,hogy melléütött a D helyett.

A Q passz.

2013. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D :D :D

Szabolcs megyébe lakik.( Nem színesfém tolvaj! )

Egyébként láttam, már a barátaitól is amikor pl. írnak valamit az idővonalára...ezért gondoltam, hogy csak felénk nem elterjedtek ezzek a micsodák.

2013. nov. 19. 00:00
 5/7 tevetke ***** válasza:

[link]

Találtam egy ilyet, hátha segít...

2013. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak úgy írja, ezek nem olyan szabályos dolgok, külföldön sem.

R,F hogy ne mindig sima mosolygós legyen, vagy esetleg tesz is kis különbséget közte hogy akkor jobban mosolyog

:F lehet :P helyett is, vagy ilyen őrültes (pl mikor 100 töltényes gépfegyverrel darálok, és valaki elkezd nyavalyogni)

:Q :O helyett talán

:G pedig :S


de mondom, egyáltalán nincs szabálya ezeknek, ahány ember annyi jelentése

(sokat játszottam netes játékokkal, tehát tapasztalatból mondom, nincs is igazán jelentésük)

2013. nov. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utólsó neked van igazad.Rákérdeztem és azt mondta, hogy csak unták a barátnőivel a "monoton szmájlikat" és ezért találták ki...

Az ":F" az kb. a kabbe jelentése, mikor viccból írják..a ":Q" az olyan 'most utállak szmájli'..az ":R" az olyan ':/'nak felel meg a ":G" pedig amikor orulis is meg nem is.

Sose értettem a csajok nyelvén, úgy hogy nem is fírtatattam, hogy ennek mi értelme...

Kösz a segítséget.

2013. nov. 20. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!