Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélitek azokat akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azokat akik nem élnek szexuális életet?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok és bizonyos dolgok miatt ezt kihagynám a következő éveimben. Hogy fognak majd viszonyulni ehhez az emberek? Fel fog nekik tűnni?

2014. jún. 20. 17:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavarni fog, h nem szexelsz. Kérlek csináld sokat jó?
2014. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
csak azoknak fog feltűnni akikkel eddig gyaktál
2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
El hát, magammal kezdve a sort...
2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viselkedsz baszatlan pi-csaként, senkinek nem fog feltűnni.
2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Mindenkinek egyéni dolga, hogy mit tesz a testével/életével. Ebbe nem szólhat bele a társadalom. Hogy te bírod-e... azt majd meglátod.
2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Az idegenek (kivéve azokat, akiknek bejössz és össze szeretnének jönni veled) magasról le fogják szarni, mert (szinte) mindenki magával foglalkozik :) Azt, hogy az ismerőseid mit fognak ehhez szólni, azt nem tudom :D
2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

elítélni szót nem használnám, max hül*ének néznek ha nem indokolt :)

Az embereknek akkor fog feltűnni, ha a szexhiány esetleg torzít mentálisan téged, és mondjuk "b---tlan p---nak" hívnak emiatt, egyébként nem, nem fog.


Az egész nagyban függ attól a "bizonyos dolgok"-tól. Mert az viszont nagyon nagyon nem mindegy.

A pontos meglátáshoz kérlek írd le mik azok.

2014. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15 év letöltendő szabadságvesztésre ítélem önmagamat, mert évek óta nem szexeltem. Az ítélet jogerős.
2014. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Remélem fogom bírni, mert muszáj lesz, teljesen lemondok erről.
2014. jún. 20. 17:54
 10/26 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha leírnád miért, mert ez így önmagában nagy tévedésnek hangzik jelenleg...
2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!