Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélitek azokat akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azokat akik nem élnek szexuális életet?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok és bizonyos dolgok miatt ezt kihagynám a következő éveimben. Hogy fognak majd viszonyulni ehhez az emberek? Fel fog nekik tűnni?

2014. jún. 20. 17:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
apácának mész?
2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs rád írva szerintem nem lesz gond.

És am én nem én is ilyen vok csak pasiba. (aszexuális)


Am meg a szex jog nem kötelesség, csak aki kilóg arra mindig furán néznek. De ha eléred a 60-at már kutyát nem fogja érdekelni.


25 F

2014. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem készülök annak, csak a vágyaim tönkreteszik az életemet.
2014. jún. 20. 17:57
 14/26 anonim ***** válasza:

Szóval egy nagy tévedés lesz, jól éreztem :))))

Nem lesz ez így jó, de részletek nélkül nem tudok segíteni.

2014. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha én nem csinálnám azt elitélném, de pont leszarom te micisnálsz.Kimaradt egy jó dologból, úgyhogy szar neked, sajnállak. De amugy kit érdekel? Hidd el másokat se fog. Majd max a pasid, ha lesz örülni fog neki, mert itt mindenki a szüzekért van oda, nem a "lotyókét" mint én ;)
2014. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ugyan ki ítélne el? Vagy hangoztatod majd mindenhol? Mert én nem szexeltem 11 éve már, de senki nem tud róla, szóval teljesen lényegtelen, nekem meg nem hiányzik egy cseppet sem. De ha vannak ilyen vágyaid akkor mi a fenének lemondani róla, nem igazán értelek.
2014. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mindenki magával foglalkozik, csak kíváncsi voltam rá, mások hogyan reagálnak erre és köszönöm a válaszokat.

(A szex számomra egy felesleges, nyomasztó dolog, de az már más téma, viszont "hat" rám, mert én is csak ember vagyok.)

2014. jún. 20. 18:05
 18/26 anonim ***** válasza:
Magadnak teszel rosszat azzal, hogy feleslegesen kínozod magadat. Ha nem akarod, hogy segítsünk, nem erőszak a disznótor. Sok sikert (kelleni fog)
2014. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, 10 év börtön jár érte :D

Amúgy sose járnék olyan csajjal aki kis béna a szexben.

2014. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Segíteni? Azt nem kértem, de köszönöm. :)

Talán élvezzétek helyettem is!

2014. jún. 20. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!