Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen esetben elmennét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen esetben elmennétek a sráchoz, ha meghívna titeket magukhoz?

Figyelt kérdés
Egyetemi csoporttársak vagyunk a lánnyal, viszont csak az utóbbi időben kezdtünk jobban közeledni egymáshoz, azt is inkább testileg (különböző érintések, puszi stb.), nem nyomultam nagyon, de eddig minden érintést engedett, többször is (hát, váll, arc, haj, kéz). Nem vagyunk haverok/barátok, nem ismerjük egymást annyira, de nemrég felvett fb-ra, és viszonylag rendszeresen chatelünk, néha bókolok neki, ilyesmi, beszélgetünk, de lelki dolgokról, ilyenekről nem, és nem vagyunk egymás lelki szemetesei. Úgy érzem, hogy nem vagyok közömbös a számára, ő se nekem, és arra gondoltam, hogy elhívnám őt pár napra magunkhoz, természetesen megmondanám neki, hogy nem akarnék visszaélni a helyzettel, és szerintem ezt eddig is bizonyítottam. Tervbe vettem eddig is, hogy elmegyünk kettesben valahová, és ott bevallok neki mindent, ő benne is lett volna egy ilyen programban, de mindig közbejött valami, így rendszerint kb. 5 percre tudtunk csak együtt lenni, az meg semmire sem elég. És hát ugye a vizsgaidőszak végeztével megint csak szeptemberben találkoznánk, ráadásul ő nem is Magyarországon lakik, tehát valószínűleg nem sokat utazgatna. Az se biztos, hogy a következő egy-két hétben még tudunk személyesen beszélni, ezért lehet, hogy kényszerűségből neten fogok neki elmondani mindent. Lányok, ti ilyen esetben hogyan reagálnátok, ha a srác azt mondaná, hogy pár napot töltsetek el náluk? Visszautasítanátok, vagy örülnétek? Sajnos úgy néz ki, hogy máskülönben szeptemberig nem nagyon találkoznánk, így ez maradna az egyetlen lehetőség. Kicsit félek a visszautasítástól, meg attól, hogy ez így hirtelen lesz neki, nem tudom, mit tegyek. Megköszönném, ha jönne néhány értelmes hozzászólás az ügyben.

2014. jún. 20. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki, hogy mit gondolsz. Nem veszítesz vele semmit, és legalább megpróbáltad.

Most gondold el, hogy egész nyáron át reménykedsz a lány miatt, mire újra találkoztok, meg már beújított magának két hónap alatt valakit.

2014. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy elmennék, mert ahogy elmondtad mindentől függetlenül nem ismeritek egymást. Nekem kicsit sok lenne, ilyen kevés ismeretség után.
2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%
Bocs! Ki az a hülye aki ezt elolvassa?
2014. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én se mennék el ottalvós dologra, de ha tényleg én is remélem hogy alakul valami akkor felutaznék akár egy napra. Aztán, ha szerelmet vallasz és viszonzom lehetséges, hogy az a vége, hogy ott is alszom nálatok, de nem erre készülve mennék. De tényleg mondd el neki, és hajrá! :) (Ha gondolod írd meg aztán priviben mi lett :) )
2014. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ő elmenne így hozzád, mi nem tudhatjuk. Minden ember más, mindenki máshogy reagál egy ilyen helyzetre. Neked kell ismerni a lányt annyira, hogy tudd, félreértené az egészet, vagy akár tényleg bele is menne. Viszont ha úgy érzed, hogy el akarod neki mondani az érzéseidet így távol egymástól, ne úgy írd le neki, akkor már inkább telefonon beszéljetek erről.. még mindig jobb valamivel, mint ha facebook chatbe befirkálnád szerintem...
2014. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1: Igen, én sem szeretném elveszíteni őt, mondjuk nem tudom, mert elvileg régóta nincs senkije, egy éve tanulunk együtt, közben azért nézegettem folyamatosan a fb-ját, és mindig egyedülálló volt kiírva, szóval talán nem az a hirtelen szerelembe eső típus, de hát ki tudja, tényleg bármikor összejöhet bárkivel.
2014. jún. 20. 22:15
 7/9 A kérdező kommentje:
#2: Tudom, hogy adott esetben akár ijesztő is lehet, de ő kezdeményezett, és nem zárkózik el a testi érintkezés elől, csak hát ahhoz képest viszonylag keveset beszélgettünk úgy egymással, nem is nagyon volt erre időnk. Csak közben meg az motoszkál bennem, hogy ha nem lépek semmit, akkor meg nem is lesz lehetőségem arra, hogy jobban megismerkedjünk.
2014. jún. 20. 22:24
 8/9 A kérdező kommentje:
#4: Azt hiszem, az egy nap nálunk nem lenne tartható. :) Ugye neki is idő átjönni a határon, aztán onnan még kb. 2,5 óra vonaton hozzánk (kerülővel, mert nincs egyenes út, plusz átszállások), ugyanennyi vissza, szóval akkor megint nem sok időt tölthetnénk el együtt. Ezért gondoltam azt, hogy pár nap, és akkor szétnéznénk a környéken, meg jobban tudnánk beszélgetni is.
2014. jún. 20. 22:33
 9/9 A kérdező kommentje:
#5: Nem tudom, remélhetőleg nem értené félre, meg adott esetben azért hangsúlyoznám is neki, hogy nem kihasználni akarom. És eddig se volt köztünk semmi "olyan", inkább ő ugrott mindig a nyakamba, én nem tapiztam, meg se csókoltam, semmi ilyesmi, szóval szerintem láthatta, hogy nem vagyok az a típus. A telefonnal meg az a baj, hogy mivel nem Magyarországon lakik, és Vodafone-os hálózatban van a mobilja, így ott nincs neki hálózat, és ha nincs itt, akkor csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot.
2014. jún. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!