Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég gáz helyzet. De mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég gáz helyzet. De mit csináljak ilyenkor? SOS

Figyelt kérdés

Szóval tavaly nyáron összejöttem egy fiúval,akivel nem sokáig voltunk együtt..sőt nagyon kevés ideig de kegyetlenül megszerettem akkor.Aztán azt mondta hogy hagyjuk,és akkor nagyon összetörtem..Akkor minden nap gondoltam rá körülbelül most februárig.Nagyon kötődtem hozzá valamiért és mindig azon voltam hogy láthassam.Aztán összejöttem a mostani barátommal március elején,akit imádok.Tényleg nagyon szeretem,bár most a kapcsolatunk nem a legjobb de nagyon szeretem és már akkor hiányzik ha egy nap nem láthatom..Viszont egyik nap láttuk azt a bizonyos fiút a barátnőjével és újra előtörtek belőlem az érzések..Ma is róla álmodtam és ha rágondolok gyomoridegem lesz..Ez miért van? Miért gondolok rá ilyen sokszor? Mikor már lassan egy éve történt az egész? Elfog ez múlni?

18/L


2014. jún. 21. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmúlik sok g vitamint ajánlok
2014. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
normális válaszokat légyszi...
2014. jún. 21. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Te reménytelenül szerelmes vagy abba a srácba... Hogy elmúlik-e? Idővel... :(
2014. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!