Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik csajt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik csajt választanátok?

Figyelt kérdés

1. Überjól néz ki, nagy melle van, jó feneke, jó alakja, szőke hajú. Viszont még szűz, és még várni akar blablabla (azért már kiverte nekem :D

2. Nem rossz csaj ő sem de nem annyira nagy szám mint az első, olyan átlagos lány. Viszont már nem szűz és baromi jól szop, nagyon lelkes :D:D a másik csaj meg ugye elég lutri, hogy milyen lesz a szexben :/


Ti melyiket választanátok? Sajna nem dughatom mindkettőt hosszú távon, mert ismerik egymást, és már így is megy a hiszti :/


2014. jún. 21. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Második, mert nem a külső számít!
2014. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Te megkora egy bukó vagy!! Csak sajnálni tudom a lányokat...:/
2014. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

#3...te normális vagy?Minden nő egy kur_va...akk még az anyád is vagy ő talán nem nő?

Azért gondolkozzál már el,h mit írsz ide:)))


Sztem próbáld ki az elsővel,h milyen a szex és utána majd eldöntöd:)

2014. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
öcsém mekkora s.eggfej vagy! te ember vagy vagy állat? a belső semmi basszus? majd öregkorodra légyszi ne a nőket szidd h k.urvák, hanem magadat, mert ne várd, hogy ilyen hozzáállással normális életed lesz normális kapcsolattal. Ha látnálak leköpnélek.
2014. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Én nem szidom a nőket, nagyon szeretem őket :D


A belső is számít valamennyire persze :D De nem beszélgetésre keresek csajokat lol

Meg nem is házasodni :D

2014. jún. 21. 13:39
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem a kinézet a fontosabb...

SSem az első benyomás. Ha valakit teljesen kiismertél, akkor tudhatod hogy kell-e. Így ezek alapján még bármelyik lehetne.

2014. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, de te most meg is mutatod, hogy milyen a fiúk többsége. Az alapján akarsz dönteni, hogy jól szop-e, meg hogy néz ki.

20/L

2014. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok még.

Ja meg egyébként te most villogni akarsz itt, hogy mekkora fasza gyerek vagy mert 2 csaj is akadt a kukacodra. :D És akkor mi döntsük el, hogy melyiket válaszd, mert te azt már nem tudod eltalálni...

2014. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba vagy és sajnos az ilyenek miatt ítélnek el minket,normális srácokat a lányok...

Felszínes emberek mindenhol...

2014. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akar a halál villogni, hidd el én leszarom mit gondolsz rólam :D Csak kíváncsi vagyok más ilyen helyzetben melyiket választaná
2014. jún. 21. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!