Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Régebben mikor szemeztem egy lánnyal vagy úgy tűnt felkelteltettem a figyelmét, akkor még azt hittem, hogy lehet tetszem a lánynak, most meg már hiába néznek lányok vagy történik hasonló egyáltalán nem is érdekel, úgy érzem ronda vagyok és úgysem tetszem senkinek sem, hogy csak beképzeltem régen is, hogy tetszettem nekik. De hiányzik a régi idő, amikor még legalább a hit ott volt, még,ha nem is valóság, csak értitek, legalább boldogabb voltam, mert úgy éreztem én is tetszem legalább egy kevés lánynak, most viszont már úgy érzem egy lánynak sem tetszem. Igaz régebben nem kezdeményeztem egy ideje meg már igen és mivel eléggé elutasítóak a lányok, sokszor úgy, hogy képet sem láttak még rólam neten például, így szerintem ezért nem hiszem már, hogy van lány, akinek bejönnék, ugyanis sok lány, aki képet látott rólam vagy lszólítottam a városban láttam és éreztem, hogy rondának tart vagy nincs tőlem elájulva a külsőmet nézve.
2014. jún. 21. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
napi hímrinya is megvolt!
2014. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is,de nem érdekel már.Egyedülire tervezem az életemet,mert csak magamra számíthatok ebben a világban.Pár év után meg lehet szokni a helyzetet.
2014. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!